Neler Yeni

Nvidia dlss 3.0 modunu intel UHD graphics 620 de kullanabilirmiyim?

Hydranoid

80+ Bronze
Arkadaşlar olmadı intel destk ekibine bağlandım intel uhd de çalışır dediler fazla bilgi verin halledelim dediler valla ben mi yanlış yaptım oyunun dosyasına atacaktık attım hatta bütün dosyalara atmayı denedim olmadı oyun:cyperpunk2077
Kankam hangisini yaptın fsr 2 to fsr3 ü yaptın değil mi? oyuna frame generation gibi bir sey gelmesi lazım ayarlardan o geldi mi geldiyse onu açtın mı? Bir de oyun orjinal mi korsan mı eğer korsansa büyük ihtimalle eski sürümdür fsr ın eski sürümü vardır.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/epic-games-fsr-3-mod-cyberpunk-calismiyor.3003747/ buna bir bak bazı klasörler silinecekmis ama bastan sona kadar oku kimisinin oyunu silinmis

Lenovocu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Tuna
Kankam hangisini yaptın fsr 2 to fsr3 ü yaptın değil mi? oyuna frame generation gibi bir sey gelmesi lazım ayarlardan o geldi mi geldiyse onu açtın mı? Bir de oyun orjinal mi korsan mı eğer korsansa büyük ihtimalle eski sürümdür fsr ın eski sürümü vardır.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/epic-games-fsr-3-mod-cyberpunk-calismiyor.3003747/ buna bir bak bazı klasörler silinecekmis ama bastan sona kadar oku kimisinin oyunu silinmis
intel destek ekibi bir şey daha gönderdi onu kullanacam steam kullanıyorum

Ceasar123

80+ Bronze
Biliyorsunuzdur mesela rtx 3050 ekran kartın var dlss 3.0 destekliyor ama bazı mod yapımcıları bunu 4.0 destekleyen versiyonunu yaptı ama aklımda şu soru var intel uhd graphics 620 serisinde çalışırmı?
Öncelikle o bahsettiğiniz mod la yapılan şey;
Her ekran kartında yapılabilen FSR 3 TO FRAME GENERATİON modu.
Evet sizde de olur.
O mod FSR 3 ve FRAME GENERATİON açar.
DLSS vs. değil.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar olmadı intel destk ekibine bağlandım intel uhd de çalışır dediler fazla bilgi verin halledelim dediler valla ben mi yanlış yaptım oyunun dosyasına atacaktık attım hatta bütün dosyalara atmayı denedim olmadı oyun:cyperpunk2077
Cyberpunku o kart açmaz ki desteği yok direkt 😀

Lenovocu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Tuna
hocam hallettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

oluyormuş cidden bu modcular yani ne desem bilmiyorum :D

Hydranoid

80+ Bronze
hocam hallettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

oluyormuş cidden bu modcular yani ne desem bilmiyorum :D
Hehehe gözün aydın ne yaptın nasıl yaptın hangi ayarlarda nasıl fps aldın bence direkt konusunu aç orada anlat ben çok merak ediyorum illaki eden çok kisi vardır bir de eğer laptop ise kaç W tüketiyordu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
955,071
Üyeler
150,607
Son üye
bruss