Neler Yeni

Nvidia Experience - Video Sorunu

efe04

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Kaplan
Son zamanlarda Nvidia Experience uygulamasını kullanarak GTA4, RDR2 gibi oyunlardan video kayıtları alıyordum. Ancak video kayıtlarını izlediğimde sesleri normal şekilde duyabiliyordum, ancak görüntüler donuk bir şekilde yükleniyordu. Bu sorunu çözmek için Nvidia Experience uygulamasını kaldırdım, ekran kartı sürücülerini DDU (Display Driver Uninstaller) uygulamasıyla temizledim ve birkaç farklı yöntem denedim. Görüntü sorununu çözdükten sonra, başka bir sorunla karşılaştım. Video kayıtlarını hoparlörlerden aldığımda oyunun görüntüsü ve diğer sesler düzgün çalışıyordu, ancak kulaklıkla kayıt yapmaya çalıştığımda hiçbir ses kaydedilmiyordu. Birkaç saat uğraşmanın ardından bu sorunu da çözdüm. Şu anda ise farklı bir sorunla karşılaşıyorum. Kulaklığımın 7.1 surround ses özelliğini kullanarak kayıt yaptığımda ses kaydedilmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Son 2-3 gündür bu sorun ile araştırmalar yapıyorum ancak henüz bir çözüm bulamadım. Bu konuda bilgi sahibi olan birisi varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Ayrıca, Nvidia Experience uygulamasındaki "Ses" ayarlarına girdiğimde mikrofonum algılanmıyor. Bu özelliği nasıl etkinleştirebilirim?

image.png

Top Bottom