Neler Yeni

Özel İban Nasıl Yapılır?

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Beyler selam.
Özel isimli iban nasıl oluşturabilirim acaba?

Örnek Olarak

Standart İban
Alıcı ismi normal ismim

Bunun yerine
Standart İban
VRC Roleplay

yapmak istiyorum bir fivem sunucumda ödemeleri alacağım hesap olacak bunu nasıl yapabilirim acaba?

Bunun için sanırım şahıs şirketi gerekiyor olabilir çünkü ticari banka hesabı açman gerekir

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunun için sanırım şahıs şirketi gerekiyor olabilir çünkü ticari banka hesabı açman gerekir
Peki ya şahıs şirketi kurmadan kişi ibanıma para gönderirken ismimi yazmadan göndermesi gibi bir şey söz konusu mu?

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Yusuf Kaplan
Peki ya şahıs şirketi kurmadan kişi ibanıma para gönderirken ismimi yazmadan göndermesi gibi bir şey söz konusu mu?
Papara dan alabilirsin. Galiba alıcı adı paparada papara elektronik vs vs fiye geçiyor. Ad soyad yok. Benim bildiğim kadarıyla

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Papara dan alabilirsin. Galiba alıcı adı paparada papara elektronik vs vs fiye geçiyor. Ad soyad yok. Benim bildiğim kadarıyla
O da çok güvenilir olmaz hocam Güzel nizami bir iş yapmak istiyoruz fakat cc ci panelci veletler ile uğraşmayalım istiyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Shopier den link oluşturmak mantıklı mıdır sizce?

O da çok güvenilir olmaz hocam Güzel nizami bir iş yapmak istiyoruz fakat cc ci panelci veletler ile uğraşmayalım istiyoruz

Shopier den link oluşturmak mantıklı mıdır sizce?
Bende bunu önerecektim. Ad-Soyad vermek istemiyorsan Shopier mantıklı. Hem her şeyin daha düzenli olur hem de mağaza sayfan olur. Biraz komisyon kesiyor sadece o kadar.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Bende bunu önerecektim. Ad-Soyad vermek istemiyorsan Shopier mantıklı. Hem her şeyin daha düzenli olur hem de mağaza sayfan olur. Biraz komisyon kesiyor sadece o kadar.
Şöyle bir şey yaptım nasıl olmuş bakar mısın.

Henüz ürün resimleri hazır değil o yüzden normal bir banner koyuyorum.

(Lütfen hiç bir şey satın almayın!!! Sadece nasıl görünüyor bakın diye atıyorum. REKLAM SAYMAYIN)

Şöyle bir şey yaptım nasıl olmuş bakar mısın.

Henüz ürün resimleri hazır değil o yüzden normal bir banner koyuyorum.

(Lütfen hiç bir şey satın almayın!!! Sadece nasıl görünüyor bakın diye atıyorum. REKLAM SAYMAYIN)
Gayet iyi olmuş. Ürünlere özel fotoğraf yükledikten sonra daha güzel gözükecektir.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
887
İsim
Furkan ŞENGÜL
internetten satacağın her şey için faturalandırma yapmalısın. bunun içinde şahıs şirketi gerek. ad soyad vermemek içinde şirket lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
tugay t
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Discord
Zippo#2401
Şahıs şirketi kursanız bile banka hesap adınız VRC Roleplay olamaz çünkü bu bir özel isimdir. Şahıs şirketinde banka hesap adınız Mehmet Karahanlı VRC Roleplay San. Ve Tic. örnek olarak bu şekilde çıkar. Limited şirketi kurmanız durumunda banka hesap adınız sizin belirleyeceğiniz şirketin ismi olacaktır. VRC Roleplay Bilişim Hizmetleri gibi olur.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Gayet iyi olmuş. Ürünlere özel fotoğraf yükledikten sonra daha güzel gözükecektir.
Teşekkürler tasarımlar devam ediyor umarım yakında tamamlanır

internetten satacağın her şey için faturalandırma yapmalısın. bunun içinde şahıs şirketi gerek. ad soyad vermemek içinde şirket lazım
Evet bu yüzden çabalıyorum ben de

Şahıs şirketi kursanız bile banka hesap adınız VRC Roleplay olamaz çünkü bu bir özel isimdir. Şahıs şirketinde banka hesap adınız Mehmet Karahanlı VRC Roleplay San. Ve Tic. örnek olarak bu şekilde çıkar. Limited şirketi kurmanız durumunda banka hesap adınız sizin belirleyeceğiniz şirketin ismi olacaktır. VRC Roleplay Bilişim Hizmetleri gibi olur.
Çalıştığım bir iş yerinde şahıs şirketi fakat banka hesabında direk şirket ismi yazıyor adamın adama para gönderirken şirket ismi yazmaları yeterli oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,153
Üyeler
147,487
Son üye
Swirnx
Top Bottom