Neler Yeni

Öneri ofis koltugu mu ? oyuncu koltugu mu almalıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mesut ilteke
Şahsen bende hawk var koltuktan gayet memnunum eksik gedik yok ama boyun yastığına senin boyun yetmez reis benim boy 182 bana yetiyo sana yetmez belki bacaklarin kısa gövden uzunsa denk gelebilir

Gleeman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ozan
Beyler butcem 5 bilemdin max 6k falan hawk onerenler var ama ofis koltugu daha iyi diyenlerde war seduna thunder pro gibi mesela sizce ne almalıyım boy 165. Kilo 66
Sana derin bi tavsiye vericem bende bu ayrıma düştüğüm zaman gidip ofis koltuklarını yerinde inceledim hepsi resmi dizaynlı tırt sandalyeler. Oyuncu koltuğunu bilmem ama ben tekli tv koltuğunu tavsiye ederim dehşet rahatlar. Sinema koltuğu tv koltuğu baba koltuğu diye geçer.

Palo DAYI

80+ Silver
olması gerektiği gibi bence. ne çok yumuşak ne çok sert. çok yumuşak olsaydı bir süre sonra şeklini bozardı diye düşünüyorum. bendeki future serisi. taş gibi koltuk bu arada çok kaliteli.
LINK WARMI HOCAM
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sana derin bi tavsiye vericem bende bu ayrıma düştüğüm zaman gidip ofis koltuklarını yerinde inceledim hepsi resmi dizaynlı tırt sandalyeler. Oyuncu koltuğunu bilmem ama ben tekli tv koltuğunu tavsiye ederim dehşet rahatlar. Sinema koltuğu tv koltuğu baba koltuğu diye geçer.
LINK ATABILIRMISINIZ

Palo DAYI

80+ Silver
Top Bottom