Neler Yeni

Okuldaki bu çocuktan nasıl kurtulacağım

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
19,933
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Kavga sana bir şey kazandırmaz hatta kaybettirir. Her fırsatta ondan uzakta dur. Zaten 1 ay kalmış LGS sonrası herhalde aynı liseye gitmezsiniz. Hayatından çıkmış olur eleman da.

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
İsmi ismi.
Kanka allah aşkına sal zaten ne boşuna uğraşmışım diyeceksin, üstelik ben de haftanın 3 4 günü ciddi futbol oynarım ama şöyle toxic insanlarla oynayınca tadını alamadığımı farkettiğim için oynadığımda edepli olmasa bile saçma ***** işleri olmayan insanlarla oynuyorum.

s10GAMER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mustafa Fatih Bilgiç
Kanka allah aşkına sal zaten ne boşuna uğraşmışım diyeceksin, üstelik ben de haftanın 3 4 günü ciddi futbol oynarım ama şöyle toxic insanlarla oynayınca tadını alamadığımı farkettiğim için oynadığımda edepli olmasa bile saçma ***** işleri olmayan insanlarla oynuyorum.
ben normalde basketbolcuyum fakat okulun yanına bir halı saha yapılınca bende futbol oynamaya başladım. eğer beni birkere daha ittirirse bu sefer onun ağzına sıçıcam beden hocası (sınıf öğretmeni) hariç hiçbir hoca onu sevmiyor nerdeyse özellikle müdür yardımcısı benise tam tersi sever kendimi savundum derim ve şahit olanları çağırırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki sizce eski kavgayı laf attığını müdür yardımcısına söylemelimiyim?

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,671
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Merhaba bu sene 8. sınıfım yani LGS senem okulda bir ********** var 10 lafından 11i küfür olan sürekli etrafa laf atan klasik bir ********** beden dersinde okulda maç yaparken herkese bağırır kendisi bir hata yapınca hiçbir söze tahammül edemez sinirlenince çıkışa çağırıp göt korkusundan 50 kişiyle gelip sürekli tehtid eden birisi ben hiçbir zaman hayatımda kavga etmemiştim ta ki geçen cuma haftaki gününe kadar öğlen futbol maçı yaparken sahada birbirlerine şişe atan birilerini gördüm maçın devam etmesi için de şişeyi alıp kenara yavaşça koydum şişe bu p*çinmiş üstüme yürüdü ve beni ittirdi bende kendimi savunmak amacıyla bu p*çle kavga ettim o sadece bana 1 kere vurdu sadece sol gözümün yanı biraz morardı ben ona 3-4 kere yumruk ve bir tekme (kramponla ve sağ baldırına) atabildimsonra ayırdılar ve bu s*kik şişesini alıp kaçtı okul çıkışına kadarda gelmedi öğretmenimiz de sanırsam aldığı hediyelerden dolayı sürekli resmen taraf tutuyordu okul çıkışında gelince birkaç şahide ve ikimize olayı sordu ikimiz dahil 5 kişiye sordu ve o p*ç hariç herkes kendimi savunduğumu söyledi fakat hoca durumu öpüşün barışına getirdi bu günkü beden dersinde sahada oturmuş zilin çalmasını beklerken hocanın yanında ''morluk geçmiş'' dedi ve s*ktiğimin tipiyle güldü hocaysa hiç bir şey demedi bende o dersten beri sürekli bunu kafama takıp moralimi bozuyorum ağzını gözünü dağıtmak istiyorum ama yapamam ne yapmalıyım bu şeyleri onun yanına bırakamam 1.sınıftan beri aynı sınıftayız ve bana çektirmediği kalmadı bu yaptıklarının hepsine bir cavap vermeliyim sizce ne yapmalıyım?

Not : noktalama ve yazım yanlışları için özür dilerim.
Lgs den sonra mujtemelen başak liselere gideceksiniz öyle bir şey olursa dışarıda tek düşür işini bitir çocuğun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,841
Üyeler
141,347
Son üye
brtard
Top Bottom