Neler Yeni

Okuldaki kekoyla yaşadığım olay

Tre-x

80+ Silver
Bunları biliyorum çıkışa abilerini çağırıyorlar 🤠
Korkmana gerek yok madem korkuyorsun git çocukla konuş sen hataliydin bende hataliydim kendi adıma senden özür dilerim de geç çocuk dışında herkesle konuşmuşsun

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan Keskin
Bunları biliyorum çıkışa abilerini çağırıyorlar 🤠
Korkmana gerek yok madem korkuyorsun git çocukla konuş sen hataliydin bende hataliydin kendi adıma senden özür dilerim de geç çocuk dışında herkesle konuşmuşsun
Hocam ilk gün konuşmaya çalıştım ama konuşmadı. Sonra da yine ilk gün beni 2. kata çağırdı gel konuşucaz diye. Bende kesin tehdit eder diye gitmedim.

Tre-x

80+ Silver
Hocam ilk gün konuşmaya çalıştım ama konuşmadı. Sonra da yine ilk gün beni 2. kata çağırdı gel konuşucaz diye. Bende kesin tehdit eder diye gitmedim.
Tm bir daha sana dik dik bakarsa veya kötü bir şey yaşarsan git konuş yoksa daha fazla uzatır belli

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan Keskin
Tm bir daha sana dik dik bakarsa veya kötü bir şey yaşarsan git konuş yoksa daha fazla uzatır belli
Hocam benim öğretmenler falan konuştu çocukla o çocuğa bir daha bir şey dersen mahvederim seni falan diye. Konuşmaz zaten benim de konuşasım yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çocuk sadece ben baktığımda bakıyor herhalde. Perşembe günü yanımdan geçmiş ben görmedim o da bakmışm yoluna devam etmiş.

Tre-x

80+ Silver
Hocam benim öğretmenler falan konuştu çocukla o çocuğa bir daha bir şey dersen mahvederim seni falan diye. Konuşmaz zaten benim de konuşasım yok.
Sen bilirsin ama korkuyorsan ve tehdit gibi bir şey hissedersen konuşmalısın direkt çocukla.

Dexes

80+ Bronze
Hocalarım benim korkum şu. Pazartesi sınavlar var ve kelebek sistemi olacak yani sınıflar karılacak. Ya ben bu çocukla aynı sınıfa denk gelirsem? Bu arada bu çocuk baya keko fotosunu atayım. Sigara falan içiyor zincir kolye takıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neye diyeceğim hocam

Buralar bi alev aldı yahu! Errrrrrrkek gibi erkek beğ

DaffyGraphic

80+ Silver
O bıçağı alıp çevirip sokucaksın müsait yerine, neyse uyarı almaya değmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan Keskin
O bıçağı alıp çevirip sokucaksın müsait yerine, neyse uyarı almaya değmez.
Hocam bunun yanında arkadaşları falanda var. Ama onların olaydan haberi yok sanırım. Arkadaşlarından birine baktım o da bana baktı (tuvaletteyim bu arada, yalnız) hiç bir şey demedi devam etti.

DaffyGraphic

80+ Silver
Hocam bunun yanında arkadaşları falanda var. Ama onların olaydan haberi yok sanırım. Arkadaşlarından birine baktım o da bana baktı (tuvaletteyim bu arada, yalnız) hiç bir şey demedi devam etti.
Hocam işte, bir yere gittiğinde arkadaşlarının biraz arkada senle olmasını rica et, sana bir şey yaparlarsa, sende hücüma geç. Üzerinde çakı olur, bıçak tavsiye etmem, okul sonuçta, çakı da görünmeyecek şekilde yani göstermeyeceksen çok kişiye, bıçaklı yüzük olur, elektroşoklu birşeyler olur, savunma aletleri al kendine, ben çakı kullanırım genelde, ama onu da insanlar için değil, br şeyin paketini falan açmak için çok lazım oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan Keskin
Hocam işte, bir yere gittiğinde arkadaşlarının biraz arkada senle olmasını rica et, sana bir şey yaparlarsa, sende hücüma geç. Üzerinde çakı olur, bıçak tavsiye etmem, okul sonuçta, çakı da görünmeyecek şekilde yani göstermeyeceksen çok kişiye, bıçaklı yüzük olur, elektroşoklu birşeyler olur, savunma aletleri al kendine, ben çakı kullanırım genelde, ama onu da insanlar için değil, br şeyin paketini falan açmak için çok lazım oluyor.
Hocam öyle şeyler taşıyabilme şansım yok. Sizce gerçekten o kadar ciddi bir durum var mı?

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
Dostum anladığım kadarıyla çok korkak birisin yanlış anlama hakaret manasında söylemiyorum.Çocuk senle arasında olay olduğu için dik dik bakar seni gördüğü çoğu yerde bunu yapacaktır.Üstüne birde senin korkak olduğunu anladığı için daha da çok bakar.Ama sen yapacağın her şeyi yapmışsın yani korkulacak bir durum yok artık.Kelebek sisteminde denk gelirsenizde bir şey olmaz seni dövecek değilya.Dövecek olsa şimdiye bırkmazdı zaten.Onun amacı dik dik bakarak güya seni korkutmak.İçin rahat olsun herkese söylemişsin zaten o da bundan korkuyor o yüzden sana hiçbir şey yapamaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,715
Üyeler
151,277
Son üye
Sigma pc
Top Bottom