Neler Yeni

Okuldaki kekoyla yaşadığım olay

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan Keskin
Dostum anladığım kadarıyla çok korkak birisin yanlış anlama hakaret manasında söylemiyorum.Çocuk senle arasında olay olduğu için dik dik bakar seni gördüğü çoğu yerde bunu yapacaktır.Üstüne birde senin korkak olduğunu anladığı için daha da çok bakar.Ama sen yapacağın her şeyi yapmışsın yani korkulacak bir durum yok artık.Kelebek sisteminde denk gelirsenizde bir şey olmaz seni dövecek değilya.Dövecek olsa şimdiye bırkmazdı zaten.Onun amacı dik dik bakarak güya seni korkutmak.İçin rahat olsun herkese söylemişsin zaten o da bundan korkuyor o yüzden sana hiçbir şey yapamaz.
Hocam normal kavga olsa ağzını kıracak bir yapım var. Ama hiç bıçaklanma tehditi almadım ondan baya korktum.

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
Hocam normal kavga olsa ağzını kıracak bir yapım var. Ama hiç bıçaklanma tehditi almadım ondan baya korktum.
Öyle bir yapın olabilir ancak öyle bir cesaretin yok.Kavgada kendine güvenen adam bıçak tehditinden bu kadar korkmaz.Bak dediğim gibi sen her şeyi yapmışsın.Bu tipler de genelde öyle boş boş tehditler savurur.Sor bakalım hayatında kaç kişiyi bıçaklamış :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan Keskin
Öyle bir yapın olabilir ancak öyle bir cesaretin yok.Kavgada kendine güvenen adam bıçak tehditinden bu kadar korkmaz.Bak dediğim gibi sen her şeyi yapmışsın.Bu tipler de genelde öyle boş boş tehditler savurur.Sor bakalım hayatında kaç kişiyi bıçaklamış :D
Yani bir şey yapmama gerek yok bir sıkıntı da yok değil mi hocam?

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
Yani bir şey yapmama gerek yok bir sıkıntı da yok değil mi hocam?
Hiçbir şey yapmana gerek yok.O sana dik dik bakmaya devam eder.Bakarsa baksın ne yapabilir ki?En ufak davranışında öğretmenlere,müdür yardımcısına söylersin zaten.İçin rahat olsun.

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,587
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Merhaba. Bugün trafikte 10km hızla arabada kaza yapıp araç takla atarsa kemerin ne işe yaradığını görmek için okula bir araba getirdiler. 4 kişi biniyor kemerleri takıyor ve araba takla atıyor. Binmek için de sıraya binmeniz lazım. Biz arkadaşlar bekliyoruz, 9. sınıfız bu arada. Önümüze 10.sınıflardan bir dörtlü kaynak yaptı. Bir tane şişman eleman vardı geri geç falan dedim sinir oldum geçmedi. Sonra arkadaşlara dönerek bir tane vuracağım şimdi dedim. Gel vur hadi falan dedi. Sonra bana seni arsada öğlen bekliyorum. Seni bıçaklamazsam o***** çocuğuyum dedi. Ben de korktum sağlık bilgisi hocasına söyledim ama o bıçak kısmını anlamadı. O elemanda öyle bir anlatıyor ki neymiş bu sırasını birine vermiş kantinden bir şey almış gelmiş. Hoca da bu çocuğa hak verdi. Onların sınıfından bir arkadaşım var, bu arada bu çocuk 10.sınıf. İşte o arkadaş dedi ki bu çocuğa bulaşma falan. Ben gittim konuşmaya çalıştım konuşulacak biri değil. Okulun 2. katının penceresinden bana seslendi gel senle konuşalım diye gitmedim. Müdür yardımcısına söyleyecektim olay büyümesin diye söylemedim. Neyse ben bunu sonra gördüm falan ama bir şey demedi. O beni gördü mü artık bilmiyorum. *Bunlar olay günü yaşandı.

Bugün şenlik var diye okul aile birliği falan geldi. Bu çocuk yine geldi beni gördü gel konuşalım dedi bende hayır dedim uzaklaştım. Okul aile birliğindeki velilere söyledim şansıma teyzenin bi tanesinin çocuğu bu dediğimle aynı sınıftaymış. Gtti teyze onla konuştu sonra çocuğuda yanıma geldi korkma yumruk bile atamaz o dedi. Ben bu çocuğun numarasını falan aldım bir şey olursa diye. Sonra sınıf öğretmenime ve onun sınıf öğretmenine söyledim. Bizim öğretmen en ufak bir şey, kaş göz yaparsa bile yanıma gel dedi tamam dedim. Sonra benim arkadaş bu çocuğu gördü konuşmuş bunla. Olayı uzatcak bir şey yok falan demiş, o çocukta ben konuşmak istiyom onunla demiş arkadaşta gerek yok demiş. Sonra o çocukta demiş ki; o bana vurcam bi tane dedi ben ona sinirlendim. Arkadaşta uzatmayın işte o sana bir şey yapmasın sen ona bir şey yapma demiş çocukta tamam demiş. Ondan sonra çocuk beni görsede bakıp gözünü kaçırıyor .Annem okul aile birliğinde o da konuşmuş çocukla çocuk o an ağzımdan sinirle çıktı ben öyle bir şey yapmam demiş bu arada. *Olaydan 5 gün sonra

Evet olay bu. Bu arada çocuk beni dün çıkışta gördü öyle ağzı açık şekilde dik dik baktı. Arkadaşımda konu kapandı abartma diyordu. Cuma günü bana dik dik baktığını eve giderken anlattığımda bak kapanmamış gördün mü dedim o da evet dedi. Ablamla falan konuştum, abartma paranoyak oldun falan dedi. Sen ona bakmışın ki o da sana bakmış dedi. Dedim o zaman niye dik dik baktı. Napacak yavru kedi gibi mi bakacak diyor. Çocuk bir şey yapcak olsa seni arardı her yerde çoktan bir şey yapardı diyor. Düşünceleriniz nelerdir? Baya korkuyorum ben.
Sen neden en başta vurucam diyip korkuyosun ki senin hatan bence gidip konuşsaydın yiceksen dayağını yeseydin sen kaşınmışsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan Keskin
Sen neden en başta vurucam diyip korkuyosun ki senin hatan bence gidip konuşsaydın yiceksen dayağını yeseydin sen kaşınmışsın
Vurucam dediğimde yüzüne değil. Benim önümde bu çocuk var arkamda da arkadaşlar var. Arkama döndüm bi tane vurucam dedim. Dayak yemeye de niyetim yok sizin varsa bilemem.

2mApoo

80+ Silver
Knk ilk olarak başta suç sende. Niye önüne gelene vurarım, çarparım diye ahkam kesiyorsun. Öyle bir iddan varsa da gidip yap. Sadece sözle kalma. Suç ilk başta onda olabilir ama sonrası senin hatan.
Ayrıca bıçaklanmaya kadar gidecek bir iş değildir korkma ama uzatırsanız olayı orasını bilemem.
Ortak arkadaşlarını bul onlarla beraber gidip oturup anlaşın. Ama çocuk buna rağmen uzatıyorsa pek yapacak şey yok. mahallendeki abini alıp git gözünü fln korkut.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan Keskin
Knk ilk olarak başta suç sende. Niye önüne gelene vurarım, çarparım diye ahkam kesiyorsun. Öyle bir iddan varsa da gidip yap. Sadece sözle kalma. Suç ilk başta onda olabilir ama sonrası senin hatan.
Ayrıca bıçaklanmaya kadar gidecek bir iş değildir korkma ama uzatırsanız olayı orasını bilemem.
Ortak arkadaşlarını bul onlarla beraber gidip oturup anlaşın. Ama çocuk buna rağmen uzatıyorsa pek yapacak şey yok. mahallendeki abini alıp git gözünü fln korkut.
Hocam arkadaş gittiydi işte konuştu konu kapandı dediler. Ama cuma günü çıkışta dik dik baktı. Ablamla konuştum, o çocuktan yavru kedi bakışımı bekliyosun abartma dedi.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
o çocuklarda seni bıçaklayacak kadar popo yoktur yani yemez. yer kavgası için seni bıçaklayıp yaklaşık 20 yıl hapis mi yiyecek hahah biraz epik

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Hocam arkadaş gittiydi işte konuştu konu kapandı dediler. Ama cuma günü çıkışta dik dik baktı. Ablamla konuştum, o çocuktan yavru kedi bakışımı bekliyosun abartma dedi.
Ablan haklı. Sanırım bütün hikayedeki tek mantıklı davranış ablanın ve hocalarının.

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,587
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Vurucam dediğimde yüzüne değil. Benim önümde bu çocuk var arkamda da arkadaşlar var. Arkama döndüm bi tane vurucam dedim. Dayak yemeye de niyetim yok sizin varsa bilemem.
Mevzuyu sen çıkartmışsın sonra herkese yaymışsın korkak diye adın çıkar büyük ihtimalle en azından gidip konuşsaydın onuruna bir şey olmazdı

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan Keskin
Mevzuyu sen çıkartmışsın sonra herkese yaymışsın korkak diye adın çıkar büyük ihtimalle en azından gidip konuşsaydın onuruna bir şey olmazdı
Herkese yayıp ta öğretmenlere söyledim sadece. O da arkadaşlarına bile söylememiş olacak en son şey o.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
bütün lise boyunca dalga konusu bile olabilir

Top Bottom