Neler Yeni

Öneri Önereceğiniz bir paket ve sağlayıcı!!!

brkdidin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Burak Didin
Arkadaşlar merhaba.
Evimde Millenicom 35 Mbps internet kullanıyorum. Aslında memnunum fakat son zam olayı bardağı taşırdı.3 ayda 2 kere %60 üzerinde zam geldi. Bende o kadar para vermişken biraz daha verip fiber ve tv olan bir paket arıyorum. TV şart değil olmasa da olur. Önereceğiniz bir paket veya sağlayıcı var mıdır?
Teşekkür ederim.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Altyapın fiber mi?

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Tv li Telekom, Sp,Türksat taahhütlü
Peşin ödemeli Pananet, Gıbırnet,Türknet,Comnet
Taahhütsüz Fixnet(fiyatı güncel zamlı), Gigaspeed, Netman,Netbone

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Ben evde 15 senedir Türk Telekom kullanıyorum 24 Luk ama benimki ( daha önce bir başka firmaydi türk telekoma geçti eskiler bilir)

brkdidin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Burak Didin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben evde 15 senedir Türk Telekom kullanıyorum 24 Luk ama benimki ( daha önce bir başka firmaydi türk telekoma geçti eskiler bilir)
eski müşteriler daha avantajlı oluyo evet şimdiki fiyatlar 450-500 tl arasında
benim şuanki pakette 270 tl idi 370 olacakmış ama 2 ay 40 tl indirimli alıcam kararsızım değiştirme konusunda da.

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
eski müşteriler daha avantajlı oluyo evet şimdiki fiyatlar 450-500 TL arasında
benim şuanki pakette 270 TL idi 370 olacakmış ama 2 ay 40 TL indirimli alıcam kararsızım değiştirme konusunda da.
370 pahalı şu yontemi uygula beni kapatma servisine yönlendirin de arayıp kapatıyorum bu fiyatları veremem diyorsun sonra onlar size diyorki avantajlı paket sunalım ;) baktın paket hala avantajli değil yok diyorsun kapaticam o gün olmazsa diğer gün arıyorsun yada zaten seni 1000 kere ararlar ayrı mesele ben bu fiyatları veremem diyorsun ve bı anda diyorlarki size özel yeni fırsat geldi (yalandan) işte şu kadar fiyata şunu verelim baktın uygun fiyat devam ettir internetten memnunsan

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kaç Mbps istiyorsun?
100 Mbps yeter diyorsan GIBIRNet'e geçebilirsin. Ama 200 500 istersen Comnet'e geçebilirsin. Comnet MH bakımından kötü bir firma ama altyapın fibermiş. MH'ye çok işin düşeceğini sanmam.

brkdidin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Burak Didin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaç Mbps istiyorsun?
100 Mbps yeter diyorsan GIBIRNet'e geçebilirsin. Ama 200 500 istersen Comnet'e geçebilirsin. Comnet MH bakımından kötü bir firma ama altyapın fibermiş. MH'ye çok işin düşeceğini sanmam.
comneti uzun süredir takip ediyorum. fiyatları çok uygun ama çekimserim açıkçası mh ye zaman zaman işim düşüyor açıkçası. ama düşünücem teşekkür ederim. Zaten Abdullah'ta bildiğim kadarıyla comnet kullanıyordu.Ama uzun dönem kullanım videosu atmadığı için çekimserdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

370 pahalı şu yontemi uygula beni kapatma servisine yönlendirin de arayıp kapatıyorum bu fiyatları veremem diyorsun sonra onlar size diyorki avantajlı paket sunalım ;) baktın paket hala avantajli değil yok diyorsun kapaticam o gün olmazsa diğer gün arıyorsun yada zaten seni 1000 kere ararlar ayrı mesele ben bu fiyatları veremem diyorsun ve bı anda diyorlarki size özel yeni fırsat geldi (yalandan) işte şu kadar fiyata şunu verelim baktın uygun fiyat devam ettir internetten memnunsan
güzel taktik :D deniycem bunu

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
comneti uzun süredir takip ediyorum. fiyatları çok uygun ama çekimserim açıkçası mh ye zaman zaman işim düşüyor açıkçası. ama düşünücem teşekkür ederim. Zaten Abdullah'ta bildiğim kadarıyla comnet kullanıyordu.Ama uzun dönem kullanım videosu atmadığı için çekimserdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

güzel taktik :D deniycem bunu
Arkadaşıma 500 lira fiyat vermişlerdi kapatma kararı aldı bu şekilde 260 liraya düşürdüler paketi dene bunu net sonuç alırsın

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ya MH'ye işin düşer illa ki düşer. Ama fiber altyapı ne kadar sorun yaşarsın ki? Ha ben Comnet'i pek sevmem. Eskiden çok önerirdim ama bir zaman sorun yaşanıyordu Türkiye genelinde. Ondan sonra çıkmıştım. Ama şu an sorunu çözmüşler (bi' zahmet).
Fakat 100 Mbps'lik paket seçersen GIBIRNet'in daha iyi olduğunu düşünüyorum. Çünkü MH'si cidden iyi.

Ulker4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Okan Ulker
Hocam bugün forumdaki arkadaşların önermesi ile Superonline'dan FixNet'e geçtim çok memnun kaldım, kesinlikle öneririm. Müşteri hizmetlerinde çalışanlar bilgili ve diğer ISS'ler gibi hadi hemen sizi geçirelim kafasında değiller, şans verilebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,512
Üyeler
154,604
Son üye
xkraltrx
Top Bottom