Neler Yeni

Operatör Önerir misiniz ?

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
Şu ana kadar hep Turkcell kullandım fakat sürekli fiyat arttırıp duruyor çok pahalı

Taahhütüm bitecek salla kazan normalde 1 gb dan fazla vermezken işe bak 5 gb 4 gb vermeye başladı ;)

Türk Telekom'a geçeceğim eğer beğenmezsem tekrar Turkcell e dönerim hatta yeni geçtiğim için düşük fiyattan tarife ayarlıyorlar

Bakacaz Türk Telekom güzel mi diye

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Herkesten özür diliyorum.
1601821782602.jpeg

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
İnternetten ziyade düzgün bir operatör mü vodafon ? bilmediğimden soruyorum bu arada.
bak dostum. türk telekom mobilde yerine göre iyi yerine göre değil. yazlık bölgedeki deniz kenarında 124mbps gördüm bak mobilde. ama yine yazlık yerde ama denizden biraz daha uzakta vodafone'da 40, türk telekom'da 29mbps gördüm bunlar örnek.
Ayrıca türk telekom hattan usb ile bilgisayara internet paylaşımı yapıp maç izlediğimde donmalar oluyordu. vodafone hattan yapınca sadece 1 kez dondu. bu da demek ki vodafone daha stabil ama daha düşük hızda internet veriyor.

ayrıca şu an izmir'in göbeğinde sayılırım ve evde türk telekom hatta 8mbps alırken vodafone'da 80 gördüm. yazlıkta vodafone max 11mbps görüyordu. taleplerde bulundum. Haziranın ortasında talepte bulundum eylülün başında geldiler 150mt öteme baz istasyonu diktiler. yeni.
bu sayede 40mbps hız alabilir oldum.

Benim için en iyi internet ikilisi, Mobilde vodafone, Evde internette türk telekom.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vodafone masanın altında çekmiyor, uzak dur derim.
Ekran Görüntüsü (109).png

Telefonu usb ile bağlayıp test yaptım da upload nası daha yüksek oluyo ya.

Son düzenleme:

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

helpyardımplz

80+ Silver
Son düzenleme:

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Yok hocam teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@alpolojix 25GB internete 30Tl bence gayet güzel olur, yanılıyor muyum ? merkeze yakın oturuyorum çekmeme gibi bir şey olmaz diye düşünüyorum sence yanlış mı düşünüyorum ?
ya vodafone'dan tut baz istasyonuna, binanın duvarlarına kadar her şey etkiliyor. yatak odasında 52mbps hız alırken mutfakta 30lara düşüyor. tabi bu iki mahallenin ortasında oturuyorsan falan olur. bence alabilirsin 1 yıl bilmemkaç ay faturasız kullandım 2 ay önce faturalıya geçtim yine memnunum.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Vodafone var bende genel olarak güzel ama Turkcell sanki daha iyi türk telekom hiç bir yerde çakmiyor

prmdmnn

80+ Bronze
Çekim kalitesine önem veriyorsan kesinlikle Turkcell, yalnız fiyatlar ufaktan tuzlu olabilir. :)

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Vodafone var bende genel olarak güzel ama Turkcell sanki daha iyi türk telekom hiç bir yerde çakmiyor
Turkcell daha iyi olabilir çekim gücü, internet hızı belki ama KAZIK. NET KAZIK. arkadaşım turkcelli ve 4gb internete 46tl ödüyordu. o zamanlar da 10gb interneti 37tlye alıyordum hala kullanıyorum hala da memnunum.

Top Bottom