Neler Yeni

Orijinal oyun ve torrent oyun farkı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Furkan Kuru
Ve acaba bunun için gerçekten iyi ve güvenilir olan bir site mı var diye sordum.
torrentoyunindir.com veya net genelde kullanılan ve genelde güvenli olan yer ama çok güvenme ben eski pcmde orda takiliyordum bir sorun oluşturmadı

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,475
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Sonradan daha iyi optimize edilmiş oyunlar var, crack'te güncelleme alma mantığı yok. Normal olarak zaten biraz performans düşüklüğü var.

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,749
İsim
Toxpox
İndirmeyin oynamayın
illa indireceğim diyorsanız bari crackleyen adamın paylaştığı yerden indirin
Diğerleri iyice arttırıyor riski ki zaten risk diye bir şey kalmıyor direk virüs indiriyorsunuz

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
İkisi arasında performansı etkileyecek bir durum varmı ?
Ve oyunları bedava indirebileceğim bir site varmı?
Hayır, performansı etkilemiyor.
İkisi de tamamen aynı oyun.
Fakat illegal ve etik olmayan bir durum.
Asla önermediğimiz bir durum.
Site olarak ise burayı öneririm.

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha

Kerem gök

80+ Silver
abi google neden yandex diye konu açabilirsin. pc de performans kaybı yaşayabilirsin. ya da hiçbir şey olmaz.

Furkan1461

80+ Silver
Bu sitelerden indirebilirsin sorunsuz.

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Farway

80+ Silver
Korsanlardan direk bahsedeyim cracke bağlı kasma donma güncelleyemeyeceğin için buglarla karşılaşma optimizasyon sorunlarının giderilememesi gibi sorunlar.
Onun dışında çoğu crack işiyle uğraşan kişiler bunu keyifi yapmaz içine crackle birlikte gömer altına virüsü sen uyarı alıncada ''Antivürüsü kapat krdşm raad ol ne virüsü'' biz eğlen diye burdayız içindeki oyunu açmaya yarıyan bir yazılımı sisteme bağlandığı için öyle yapıyor'' derler. Sıkıntılı bir olay fakat bu dolar kurunda gidip oyun oynayacağım diye ailesinin 2300 lira maaşının 500 lirasını oyuna veremeyeceğini biliyoruz çoğu kişinin bu emek hırsızlığımıdır tartışılır ama bu insanların bazı şeylerden mahrum bırakılarak hayatlarından çalınan şeylerin hırsızlığıdır ve hakkımı helal etmiyorum. ANLIK 7,62

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
steam baya pahalıya mı satıyor ? oyun fiyatları gayet yüksek buna bir lafım yok ama dolar kurunu sabitlemeseler bak bakalım hangi oyunları oynayabiliyordun
Knk o konuda sonuna kadar haklısın ama ben sadece bu tarz siteler hakkında yorum yapmanızı istedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Korsanlardan direk bahsedeyim cracke bağlı kasma donma güncelleyemeyeceğin için buglarla karşılaşma optimizasyon sorunlarının giderilememesi gibi sorunlar.
Onun dışında çoğu crack işiyle uğraşan kişiler bunu keyifi yapmaz içine crackle birlikte gömer altına virüsü sen uyarı alıncada ''Antivürüsü kapat krdşm raad ol ne virüsü'' biz eğlen diye burdayız içindeki oyunu açmaya yarıyan bir yazılımı sisteme bağlandığı için öyle yapıyor'' derler. Sıkıntılı bir olay fakat bu dolar kurunda gidip oyun oynayacağım diye ailesinin 2300 lira maaşının 500 lirasını oyuna veremeyeceğini biliyoruz çoğu kişinin bu emek hırsızlığımıdır tartışılır ama bu insanların bazı şeylerden mahrum bırakılarak hayatlarından çalınan şeylerin hırsızlığıdır ve hakkımı helal etmiyorum. ANLIK 7,62
Evet , bu arada konuyu değiştirdim
Şimdiki sorum bir üstte yer alıyor.
Korsan kısmını merak ettiğim için sormuştum.

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
oynamak zorunda değilsin

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Korsan emek hırsızlığıdır, %60 virüsdür ve online erişim yoktur bazıları dışında.

Top Bottom