Neler Yeni

Öneri Oyun Arıyorum

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Sprinter Cell Blacklist almayı düşünüyorum . Nasıl sizce?

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,933
İsim
Turuncu Keskin
Sprinter Cell Blacklist almayı düşünüyorum . Nasıl sizce?
Fazlasıyla iyi ama araba mekaniği yok. Açık dünyalı ve araba mekaniği istiyorsan breakpoint ve wildlands a bakabilirsin. The crew2 200 küsur fiyatı hak etmiyor şu an indirimde bayağı düşüyor.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Fazlasıyla iyi ama araba mekaniği yok. Açık dünyalı ve araba mekaniği istiyorsan breakpoint ve wildlands a bakabilirsin. The crew2 200 küsur fiyatı hak etmiyor şu an indirimde bayağı düşüyor.
Gizlilik oyunlarını severim aslında. Bana uyuyor sprinter cell.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,513
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
İndirimde 32,70 gibi bir şey oluyor dlcleri de güzel ama ben hep ana hikaye yarım bırakmıştım bilgisayarımdan dolayı şu an tam gaz oynuyorum. Ana hikaye bitince dlcler geçecem
Ben almıştım süper oyun bide ben öyle pek fazla oyun sevmeyen bir olarak gta 4 beni resmen çekti bence alınmalı al al🥰

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Ben almıştım süper oyun bide ben öyle pek fazla oyun sevmeyen bir olarak gta 4 beni resmen çekti bence alınmalı al al🥰
Sepetimde çok oyun var aslında. Birkaç oyunu çıkarıp almayı düşünüyorum. Bilgisayarım ısınma sorunu var onu halledip alacağım.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,012
İsim
MehmedVII
Sepetimde çok oyun var aslında. Birkaç oyunu çıkarıp almayı düşünüyorum. Bilgisayarım ısınma sorunu var onu halledip alacağım.
Ben hep 25fps oynuyordum onu düzelttim artık düzgün grafiklerle 45-60 oynayabiliyorum. Efsane oyundur

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Ben hep 25fps oynuyordum onu düzelttim artık düzgün grafiklerle 45-60 oynayabiliyorum. Efsane oyundur
Benim sorun pc ile alakalı sanırım. İşlemci 92 dereceyi görüyor. Ekran kartı ise 75 hemde aynı oyunda aynı anda.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,012
İsim
MehmedVII
Benim sorun pc ile alakalı sanırım. İşlemci 92 dereceyi görüyor. Ekran kartı ise 75 hemde aynı oyunda aynı anda.
Hava akışı kötüdür. İşlemci fanı tam takılmamış da olabilir veya termal macun değişimi lazımdır

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,513
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Modları nerden buluyonuz gta 4 ün.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Hava akışı kötüdür. İşlemci fanı tam takılmamış da olabilir veya termal macun değişimi lazımdır
Bilgisayarı daha 1 ay önce aldım. Diğer kullananlarda böyle bir sorun yok herhalde. Oyunları ultra da oynanamak lazım.

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,934
Üyeler
141,649
Son üye
Sameto45
Top Bottom