Neler Yeni

Oyun Ekibi Arıyorum :)

ysk tm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
ali kutluer
Oyun ekibi arıyorum

Selamlar ben yusuf.Bir süredir kodlama öğrenmeye çalışıyordum Html css js lua ve python öğrendim.Youtube benzeri bir platform tasarlamak istiyorum.Platforma isteyenler hikaye yükleyip para kazanacak hikayeye görsel ses vb eklenebiliyor ve seçimlere göre şekilleniyor örneğin 1) kaç 2)saklan 3)savaş oyun doki doki tarzında olacak çeşitli işlemlerde yapılabilir bazı minigameler fln eklenebilir reklam vb ama hikaye odaklı olması tercihimdir.İsteyenler hikaye yükleyebilecek ücretsiz ve bundan para kazanacaklar .Platformun kodları hazır fakat menü tasarım uygulamanın reklamının yapılması vb ekip eksikliğinden yapılamadı.8 kişilik ekip vardı fakat kimse doğru düzgün çalışmıyordu yapamadık .Oyunu partnerlik vb bir sistemle yaymak istiyorum örneğin 5 kişiyi davet et şunu kazan &sponsorlar kısmında adının geçmesi için bir kanalda reklamımızı yap gibi.Ekip arıyorum herhangi bir ücret veremem gelire ve şirkete ortak olacak katılmayı kabul ederse ayrıca hikaye tabanlı oyun tasarlamayı düşünen varsa yardımcı olabilirim .Vakit ayırıp okuyan herkese teşekkürler

Not:herhangi bir yaş tecrübe süre ekipman şartımız yoktur sadece istekli olması yeterlidir sadece eleman bularak bile yardımı dokunabilir
Not: Oyun android 5+ mobilde windowslarda ve ioslarda sorunsuz bir şekilde çalışır

Top Bottom