Neler Yeni

Oyun Yapım Ekibimize Birisini Arıyoruz!

Restorgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yusuf
bi ara bende yapacaktım da kaynak yok adam gibi

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
basit bir proje olduğu için kimse çalmaz değil mi ?
Kötü bir proje olsa çalmazlardı ama basit ama etkili olunca e bu fikir güzelmiş bunlardan önce yapalım diyenler çıkabilir.

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Kötü bir proje olsa çalmazlardı ama basit ama etkili olunca e bu fikir güzelmiş bunlardan önce yapalım diyenler çıkabilir.
bak daha çok merak ettirdin bana özelden anlatsana bende de 1 2 fikir var belki onları paylaşırım sizinle

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,422
İsim
Güray
@GryAsl abim ekipteyse çok büyük bir şey bekliyorum kolay gelsin şimdiden 😎
Teşekkürler dostum ama ben şuanda Unreal Engine 4 üzerinden absürtlüğü temel alan bir Multiplayer FPS Shooter oyunu üzerinde çalışmaya başladım ve gerçekten absürtlüğün dibine vuran bir Multiplayer FPS Shooter oyunu yapmaya ant biçtim desem abartmam herhalde. Ayrıca okuluma ve bedenime de zaman ayırmak konusunda artık daha bonkör olacağım.

Ondan dolayı büyük ihtimalle bu ekipte etkin olmayacağım, yine de beni isterseler elimden geldiğince proje geliştirmeye destek çıkabilirim (Bu arada bunları hiç ekibe demedim.). Ego gibi anlaşılmasın ama TR'de böylesine ekiplerin benim kadar fazla oyun motorunda, oyun türünde ve Steam'de deneyimli birisini bulmaları gerçekten zor ondan dolayı bildiğim bütün deneyimi aktarmak isterim.

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Teşekkürler dostum ama ben şuanda Unreal Engine 4 üzerinden absürtlüğü temel alan bir Multiplayer FPS Shooter oyunu üzerinde çalışmaya başladım ve gerçekten absürtlüğün dibine vuran bir Multiplayer FPS Shooter oyunu yapmaya ant biçtim desem abartmam herhalde. Ayrıca okuluma ve bedenime de zaman ayırmak konusunda artık daha bonkör olacağım.

Ondan dolayı büyük ihtimalle bu ekipte etkin olmayacağım, yine de beni isterseler elimden geldiğince proje geliştirmeye destek çıkabilirim (Bu arada bunları hiç ekibe demedim.). Ego gibi anlaşılmasın ama TR'de böylesine ekiplerin benim kadar fazla oyun motorunda, oyun türünde ve Steam'de deneyimli birisini bulmaları gerçekten zor ondan dolayı bildiğim bütün deneyimi aktarmak isterim.
Hayırlısı olsun sende kendince haklısın tabii ki umarım güzel bir proje çıkar ortaya.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,583
Üyeler
155,591
Son üye
Macitoski
Top Bottom