Neler Yeni

Oyun Yapım Ekibimize Birisini Arıyoruz!

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,422
İsim
Güray
Hayırlısı olsun sende kendince haklısın tabii ki umarım güzel bir proje çıkar ortaya.
LoL tam bunları dedikten sonra gruptan ayrıldım çünkü ayıracak en ufak vaktim bile kalmamıştı ve bi de büyük balık varken küçük balıkla uğraşmak mantıklı gelmedi.
Umarım hayırlısı olur

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
LoL tam bunları dedikten sonra gruptan ayrıldım çünkü ayıracak en ufak vaktim bile kalmamıştı ve bi de büyük balık varken küçük balıkla uğraşmak mantıklı gelmedi.
Umarım hayırlısı olur
Haydaaa ĞWLDLLFMCKAŞCOFL neyse hayırlısı olsun dediğin gibi :D

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Umarım hayırlısı olur
Dostum ayrılmana çok üzüldük ama senin de kendince haklı sebeplerin var umarım kendi projelerinde başarılı olursun bizimle tekrar iş yapmak istersen seve seve dahil ederiz ekibimize.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Evet :love: :love: :love:

yaşı yani adı üstüne daha küçücük çocuk normal böyle şeyler. :D olgunluğu şuan 0 seviyede zamanla artacağına inanıyorum. :D
EDİT: SDN'de hoca olan ve 40-50 yaşlarında sanırım bir adamın karısına hakaret etmişti.
Kendisinin her forumdan bir ban yemişliği var. Küfür etmeden duramıyor. Kime küfür etti peki bu sefer. Özelden yazar mısın ?

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,583
Üyeler