Neler Yeni

Oyunlarda hızlı gidince fps drop.

invy

80+ Bronze
DDR5 olsa şuan platform bozuk 3 gün oldu geçeli eskisinden beter droplar fakat senin sistemin olayı anlamadım fakat sana tavsiyem var Hone.gg indir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha sonrasında Power Plan ve Disable tracking & telemetry olanları uygula yeniden başlat tekrar dene biosta xmp açık değilse aç
Linkini atarmisin

Armi3067

80+ Bronze

windows defender son iki gündür virüs buldu diyor ama yok 2 yıldır kullanıyorum format atıp yükle deyince ilk defa buldu, discord sunucularında sordum klasik windows dediler kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok kurarken defendera kapat istersen

sorun devam ederse general optimization ayarınıda aç istersen nvidia tweaklerinide uygula ama bu dediklerim dışında başka ayarı aktif etme

• Beğen
Reaksiyonlar: invy

invy

80+ Bronze

windows defender son iki gündür virüs buldu diyor ama yok 2 yıldır kullanıyorum format atıp yükle deyince ilk defa buldu, discord sunucularında sordum klasik windows dediler kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok kurarken defendera kapat istersen

sorun devam ederse general optimization ayarınıda aç istersen nvidia tweaklerinide uygula ama bu dediklerim dışında başka ayarı aktif etaksa. Akşama doğru deniyecegim gine çözülmezse sizce nedendir işlemci tekli ve çoklu çekirdek testinden puanı normal 666 3302 zaten hic Parça ısınmıyor ekran kartıda furmark 2d 3d testinden iyi puan aldı 3d mark M2 win 10 pro iken hata çıkıyordi formatladim şuan hata. Çıkmıyor ama durum ortada

Armi3067

80+ Bronze
Bence win 11 home kullan güncel sistemlerde, ben ilk çıktığından beri kullanıyorum şu zamana kadar hiç bir problem yaşamadım şuan tek yaşadığım problem AMD ile alakalı yeni windows güncellemesinde sürekli amd grafik kartı ayarlarını sıfırlıyor onuda bios üzerinden fast boot seçeneğini açarak düzelttim.

invy

80+ Bronze
Bence win 11 home kullan güncel sistemlerde, ben ilk çıktığından beri kullanıyorum şu zamana kadar hiç bir problem yaşamadım şuan tek yaşadığım problem AMD ile alakalı yeni windows güncellemesinde sürekli amd grafik kartı ayarlarını sıfırlıyor onuda bios üzerinden fast boot seçeneğini açarak düzelttim.
Win 11 dede aynı denedim

invy

80+ Bronze
DDR5 olsa şuan platform bozuk 3 gün oldu geçeli eskisinden beter droplar fakat senin sistemin olayı anlamadım fakat sana tavsiyem var Hone.gg indir

Daha sonrasında Power Plan ve Disable tracking & telemetry olanları uygula yeniden başlat tekrar dene biosta xmp açık değilse aç
dediklerinizi yaptım ama durum aynı bence m2 diskinde sıkıntı var sata ssdimde okuma yazması ve sağlığı düşük oldugu için sistemime yetmiyor. zaten sata yerleri filan daha İYİ yüklüyor ve bir tık daha az drop oluyor yarın yeni sata ssdim gelicek test ederim. teşekkür ederim bu arada ekran kartının mhz sini ful en düşüğe aldım işlemci kullanımı azaldı ama gine değişen olmuyor fps dropda filan o hone gg dede idleyi filan kapadım interneti filanda optimize ettim

invy

80+ Bronze
hocam bir şey daha sorucam bazı oyunlarda gpu düşmek yerine yükseldiğinde drop yiyorum drop yediğimde gpu yükseliyor işlemci sabit kalıyor bu diskten olabilirmi? sataya kuruluydu oyun 70 sağlık 490 a 290

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,743
Üyeler
149,774
Son üye
Joshuaw
Top Bottom