Neler Yeni

Oyunlarda Sürekli Crash Yiyorum

DeadPix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Pixel
Merhabalar, sistemim r5 5500 1660 süper 16gb ram 3200mhz bu şekildedir PUBG ve valorantda sürekli crash yiyorum nedeni ne olabilir hiçbir şekilde düzelmiyor. Driverları sildim tekrar yükledim hepsi güncel sorun ne olabilir nasıl çözebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Barış
sicaklik degerleri nasil bendede ayni sistemin r5 2600 lusu var her sey stabil calisiyor

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,272
İsim
Ümit Can
Sisteminizde sorunlu veya eksik dll’ler olabilir bunu yapmanız işinizi çözer mi emin değilim ancak bi DLL-Files Fixer indirip taratmakta fayda var muhtemelen birkaç eksik dll dosyası bulur onları tekrardan geri getirmek bunu çözmezse dahi ilerde oluşabilecek sorunların önüne geçer

DeadPix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Pixel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sisteminizde sorunlu veya eksik dll’ler olabilir bunu yapmanız işinizi çözer mi emin değilim ancak bi DLL-Files Fixer indirip taratmakta fayda var muhtemelen birkaç eksik dll dosyası bulur onları tekrardan geri getirmek bunu çözmezse dahi ilerde oluşabilecek sorunların önüne geçer
hemen deniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

asdfasfdsdf.png
böyle sorun yaşadım driveri silip yeniden indirdim.Bu hatayı valorant da yedim.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,186
İsim
Emre Zengin
Merhabalar, sistemim r5 5500 1660 süper 16gb ram 3200mhz bu şekildedir PUBG ve valorantda sürekli crash yiyorum nedeni ne olabilir hiçbir şekilde düzelmiyor. Driverları sildim tekrar yükledim hepsi güncel sorun ne olabilir nasıl çözebilirim?
BIOS ayarlarını sıfırlayıp kaydedip çık bakalım hocam. XMP / DOCP'ye dokunma. Ondan sonra ekran kartı sürücünü bu dediğim şekilde kaldırıp kurup tekrardan oyunların çöküp çökmeyeceğine bakıp geri bilgilendir hocam.
1) Öncelikle ekran kartı sürücünüzü (https://www.nvidia.com.tr/download/driverResults.aspx/223986/tr) ve DDU'yu (https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html) indirin.
2) İnternet bağlantını kesin. Bilgisayarı güvenli modda başlatın. (Başlatmak için shift tuşuna basılı tutup bilgisayarı yeniden başlatın. Gelen ekranda Sorun Giderme/ Gelişmiş Seçenekler/ Başlangıç Ayarları yeniden başlata basın. Gelen ekranda F4 ya da 4 tuşuna basın. Bilgisayar güvenli modda başlayacak.) Şimdi DDU'u açın ilk gelen ekranı kapatın ve ekran kartı sürücünüzü seçin. Seçtikten sonra sol üstte Temizledikten sonra yeniden başlat (Tavsiye Edilen) seçeneğini göreceksin ona bas ve sürücüyü kaldırın. Sürücüyü kaldırdıktan sonra bilgisayar kendini yeniden başlatacak.
3) Masaüstü geldiğinde indirmiş olduğunuz ekran kartı sürücünüzü kurabilirsiniz. Kurduktan sonra internetinizi bağlayın ve sisteminizi yeniden başlatın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,815
Üyeler
141,635
Son üye
emrx
Top Bottom