Neler Yeni

🔥Pc hocası rx 6600 5600 sistem 16.999tl🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Ahmed
Peki lisanslı yollarsalar fredoos sisteme usb olmadan nasıl yuklucem .fredoos da iken urun anahtariniz varsa girin diyor hani 4 5 tane kare kod yeri var oraya mı yazıyoruz? Eğer öyleyse lisans kodu alıp internetten fredoos sistemde kullanabilir miyim ? Ben bunu usbsiz yapan kimseyi göremedim video olarak o yüzden soruyorum
Windows'u usb ile yüklüyorsun sonra lisansı aktif ediyorsun

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,292
İsim
Deniz Bey
Kardeşim bende bu yüzden fredoos almaktan korkuyorum çünkü çok anlamıyorum. Fredoos göndermeyen bir site var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows 10 mu yüklüyor peki
zamanında teknobiyotikten sistem almıştım o windows yüklü test yapılmış gönderiyorlar, onun dışında pek bilmiyorum o konuda bi post açın fredos göndermeyen site varmı diye mutlaka her siteden birileri alışveriş yapmıştır yazarlar

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kadir bayraktar
zamanında teknobiyotikten sistem almıştım o windows yüklü test yapılmış gönderiyorlar, onun dışında pek bilmiyorum o konuda bi post açın fredos göndermeyen site varmı diye mutlaka her siteden birileri alışveriş yapmıştır yazarlar
Microsoft kendi resmi sitesinde windows 11 usb oluşturması var bu deneme sürümü mu oluyor galiba burdan yapabilirim

Microsoft kendi resmi sitesinde windows 11 usb oluşturması var bu deneme sürümü mu oluyor galiba burdan yapabilirim

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,292
İsim
Deniz Bey

ordan iso dosyası iniyor o doyayı rufus diye bir programla flash belleğe yazman gerekir bunla ilgilide yotube da rehber vardır

Liderkara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Hamdi Kara
Kardeşim bende bu yüzden fredoos almaktan korkuyorum çünkü çok anlamıyorum. Fredoos göndermeyen bir site var mı

Windows 10 mu yüklüyor peki
İtopya, incehesap ve sinerji yükleyip gönderiyor.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Goat lazım bize be abey

SECTOSS

80+ Silver