Neler Yeni

PC HOCASI yeni sistem 9599 9.999 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Yiğit
Kanka babanın elinde para olsa eminol ki hiç düşünmeden alır
baba baba bu son şansımız ülkenın halını bılıyon bu kasa iyi guzel fıyatına göre çok uygun benı uzun bir süre memnun eder biliyorum para kolay kazanılmıyor sana hak verıyorum ama benımde tek isteğim bu derslerımı çalışacağım seni üzmeyceğim başka yerden kazık yemeyelım şu indirimi kaçırmayalım seni seviyorum
teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
eren eren
2060 ile 2060 OC arasında çok fark var mıdır? Ben intelliyi almıştım normal 2060 var, amd‘li olanda 2060 OC vardı sanırım.

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Hasan Öztürk
2060 ile 2060 OC arasında çok fark var mıdır? Ben intelliyi almıştım normal 2060 var, amd‘li olanda 2060 OC vardı sanırım.

OC'li olanın saat hızı biraz daha iyi ama çok bir fark yaratacağını zannetmiyorum. Intel'li sistemi ben de kaçırdım AMD'li olanı alsam mı çarşamba günkü sistem için dedikodu çıkar mı diye sürüncemedeyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
eren eren
OC'li olanın saat hızı biraz daha iyi ama çok bir fark yaratacağını zannetmiyorum. Intel'li sistemi ben de kaçırdım AMD'li olanı alsam mı çarşamba günkü sistem için dedikodu çıkar mı diye sürüncemedeyim.
Valla hocam benim de gönlümden 3060’lı bir sistem geçiyordu ama riske girmek istemedim. En kötü ilerleyen zamanlarda 2060’ı satar 3060 ile upgrade ederim diye düşündüm.

Rebellee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Turgay Turgut
ya gençler intelli dün aynı sorun 2 kere yaşandı stok sorunu ama geri geldi ama bu sefer nedense kasa ve ssd değişmiş birde üstüne 10.700tl diyor nasıl oluyor bu sizce gelirmi tekrar cidden almak istiyorum çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

1655128931460.png

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Hasan Öztürk
ya gençler intelli dün aynı sorun 2 kere yaşandı stok sorunu ama geri geldi ama bu sefer nedense kasa ve ssd değişmiş birde üstüne 10.700tl diyor nasıl oluyor bu sizce gelirmi tekrar cidden almak istiyorum çünkü

Alıntıyı görüntüle

Birileri siparişini iptal etmediği sürece gelmeyecek gibi anladım ben. Çünkü gaming gen tr'nin sitesindeki banner'a tıklayıp kampanyalı sistemlerin sayfasında intel'i kaldırmışlar. Ulaşamıyoruz yani. Telefonla arayıp sorabilirisinz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
eren eren
PcHocası YouTube kanalında açıkça 2k stok bitmediği sürece fiyat artmayacak demişti. Ama bilemiyorum hocam…

Rebellee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Turgay Turgut
Birileri siparişini iptal etmediği sürece gelmeyecek gibi anladım ben. Çünkü gaming gen tr'nin sitesindeki banner'a tıklayıp kampanyalı sistemlerin sayfasında intel'i kaldırmışlar. Ulaşamıyoruz yani. Telefonla arayıp sorabilirisinz.
kankam dünde aynı şekil sitede gözükmedi stok yok dedi ama geri gelmişti 1000 tane stok var intelde 24 saat olmadı bitmiş olamaz inşallah dünde aynı sorun oldu düzeldi ama fiyat konusu beni ürpertiyor açıkcası çünkü dediğin gibi fiyat değişmiyecek dedi değişmemesi lazım stokları ona göre ayarlamaları gerekti inşallah gelir almayı çok istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Muhammed Furkan Uzuntur
2000 yakın stok
intel

amd
Çarşamba günü Abdulah reyiz masaya elini vuracak

Rebellee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Turgay Turgut
intelli pc stoğa girmiş beyler ama ssd ve kasa değişmiş kötümü olmuş kasa ve psu iyi midir? kötümü ssd fln ben pek anlayamadım kasayıda

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Muhammed Furkan Uzuntur
fiyatı ne olur benim bütçem 10.000 TL de intelli stoğa girerse alıcam ama gelmiyor hala

fiyatı ne olur benim bütçem 10.000 TL de intelli stoğa girerse alıcam ama gelmiyor hala
intel bitti bence bidaha gelemz ama DA nın sistemide 11 12 k gibi geliyor bana

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Hasan Öztürk
Yalnız bu yeni alternatif kasa VENTO VG08FE neden hiç güzel bir fotoğrafı yok. Öndeki fanlarını göremedim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom