Neler Yeni

Öneri Pc icin gamepad onerisi

çakma ürün kaliteli midir bu çakmaya 800 vermek koyar adama
donanım arşivi instagram hesabında paylaşmıştı, yorumları da çok iyi ama güvenmezseniz logitech g710 alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

donanım arşivi instagram hesabında paylaşmıştı, yorumları da çok iyi ama güvenmezseniz logitech g710 alabilirsiniz.
orjinali 2k iken çakmasının 800 lira olması da normal bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ramazan Dökmetaş
ben çok uzun süredir msi gc30 kullanıyordum, satıp gc30v2 aldım harikulade bir ürün tavsiye ederim.

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal

orjinali 2k iken çakmasının 800 lira olması da normal bence
dualshocktan farkı olmayan ürüne de 800 vermeyin bence

Abdullah paylaştığında 400 lira falandı yanlış hatırlamıyorsam. Fiyat/Performans açısından alınacak bir ürün değildir artık.

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Hem hassasiyet hem de uygun fiyat beklemek pek mantıklı değil. PS4 ya da 9. Nesil Xbox kolu almak hem uzun ömürlü hem de konforlu bir kullanım sunacaktır. MSI ve Monster'ın da kolları var ama neredeyse dualshock parasında olduğu için DS4 tercih ederdim.

Hem hassasiyet hem de uygun fiyat beklemek pek mantıklı değil. PS4 ya da 9. Nesil Xbox kolu almak hem uzun ömürlü hem de konforlu bir kullanım sunacaktır. MSI ve Monster'ın da kolları var ama neredeyse dualshock parasında olduğu için DS4 tercih ederdim.
Bu alinmazmi?

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
Halit KÖK
Arkadaşlar bütçe çok fazla olmasın. Kablolu veya kablosuz olmasinin çok önemi yok. Hem pes oynayacağım. Bana benim icin onneli olan r2 ve l2 ve analoglarin hassas olması. Forza 4 ve pes oynayacagim. Forza 4 te gaza ne kadsr basarsam anaolğu ne kadar cevirirsem o kadar gitsin yani. Fiyati ne kadar uygun o kadar iyi.
Replika dualshock4 bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Fatih Arslan
2. el xbox 8. nesil kollara bakabilirsiniz. Şahsen ben kullanıyorum, forza da oynuyorum, hassasiyeti falan çok iyi. 400 liraya almıştım 1 seneden fazla oldu galiba.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,839
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom