Neler Yeni

PC Mavi Ekran Veriyor Yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
bedirhan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cok degerli klasorlerim falan var baska yolu yok mu
çok bir bilgim yok ama windowsu güvenli modda başlatıp yüklediğin sürücüyü silebilir misin?

Cok degerli klasorlerim falan var baska yolu yok mu
çok bir bilgim yok ama pc açılırken f8 e basıp windowsu güvenli modda başlatıp yüklediğin sürücüyü silebilir misin

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
Yazılımsal gibi duruyor indirdiğin sürücü windowsda bir yazılımı bozmuş gibi windows kurtarma deneyebilirsin veya güvenli modda yüklediğin sürücüyü silmeyi deneyebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Seymen
Merhaba arkadaslar bikgisayarim i3 12100f 16 gb 3200 mhz ram ve rx6600 3 fanli simdi benim kulakligim James Donkey 712 bunun bir programi var ince hesapta o programi indirdim kurdum cunku kendi kendini silmisti bende yeniden kurdum sonra kuruldu en sonda yeniden baslatmak gerek gibisinden yazi yazdi sonra bende gittim programin kendisinden yeniden baslat a bastim sonra mavi ekran verdi windows kuruluma falan atti durmak bilmiyor biosa atti korkudan agliyorum lutfen yardim edin onceden indirdigimde de bu olmustu ama 1-2 defa tekrarladi sonra calismaya devam etti lutfen yardim edin bir soru lazim olursa bana ulasmaniz icin instagram verymentallyills lutfen yardim edin

Surekli mavi ekran,bios ve windows yanlis kurulmus falan diyor icinde olen kedimin fotografi var lutfen
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

çok bir bilgim yok ama windowsu güvenli modda başlatıp yüklediğin sürücüyü silebilir misin?

çok bir bilgim yok ama pc açılırken f8 e basıp windowsu güvenli modda başlatıp yüklediğin sürücüyü silebilir misin
Nasil silicem

Yazılımsal gibi duruyor indirdiğin sürücü windowsda bir yazılımı bozmuş gibi windows kurtarma deneyebilirsin veya güvenli modda yüklediğin sürücüyü silmeyi deneyebilirsin
Sistemi eski haline getirmeye calisiyorum fakat parola istiyor abimde unutmus pini biliyorum bir tek parola isyedigi icin yaoamiyoeum

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
bedirhan
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Nasil silicem
güvenli modda başlatıp dosya gezginine gir yüklediğin dosyayı sil sonra geri dönüşüm kutusundan sil sonra emin olmak için windows tuşuna basıp program ekle veya kaldır a girip yüklediğin şeyi arat orda varsa ordanda kaldır

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Seymen
güvenli modda başlatıp dosya gezginine gir yüklediğin dosyayı sil sonra geri dönüşüm kutusundan sil sonra emin olmak için windows tuşuna basıp program ekle veya kaldır a girip yüklediğin şeyi arat orda varsa ordanda kaldır
Deniyecegim fakat parola sifre falan istiyor mu parola ostiyorsa olmaz pin istiyorsa olur

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mesut Karakoç
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Seymen
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Seymen
IMG_20240718_080730.jpg

Arkadaslar abim parolayi bilmiyor o yuzden hic bir sey yapamiyorum lutfen yardim edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
bedirhan
Cok tesekkur ederim deniyecegim

Alıntıyı görüntüle
Arkadaslar abim parolayi bilmiyor o yuzden hic bir sey yapamiyorum lutfen yardim edin
windowsu güvenli modda başlatınca şifre mi istiyor

önceki video yardımcı olmadıysa
belki bu yardımcı olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Seymen

Abim bak anlamiyorsun sana diyorum ki masaustune ve windowsun o yuklemedir sonra windows dogru yuklenemedi yerlerine giriyorum bir sekilde sonra bir seyi degistiricekken hesap>parola olarak gidiyoe abim parolayi bilmiyor o yuzden elim kolum bagli bir tek biostan bir sey yapabiliyorum

Top Bottom