Neler Yeni

Pc mi almalıyım ps5 mi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
söylede birsey knk küfür ediyorsa sana hala laf atıyorsa sessize al ben oynuyorum hala valorant bana laf atıyor kufur edıyor sessize alıp gecıyom
küfürden ziyade rank kasıcam diye hayatını bitiriyor valoda diada salmıştım loldede platta saldım

EsdeathSama

80+ Bronze
İleride pcye geleceği kesin değil şuanda sony eski exclusiveleri bilerek getiriyor ps ye oyuncu çekmek için
gow ragnarok eski mi hocam? bu oyunlar elbet yakın bir gelecekte pcye gelecek buradaki pazar yeri çok büyük, firma neden kazanacağı parayı kendi platformuyla sınırlasın

memet3302

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
BravehearTr
Instagram
https://www.instagram.com/ali.donmeez/
Steam
415584974
Discord
Ali/BravehearTr#2201
bende ikisi de var ikisinin de yeri ayrı ama seçenek sunsalar bana PC mi PS5 mi diye ben PC i seçerdim
tabi karar senin

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
gow ragnarok eski mi hocam? bu oyunlar elbet yakın bir gelecekte pcye gelecek buradaki pazar yeri çok büyük, firma neden kazanacağı parayı kendi platformuyla sınırlasın
yaklaşık 2 senelik oyun hocam ps oyuncusu bunu 2 sene önce oynadı desem yeridir
ps5 in şuanda 60m satışı var ki hala ps4 e sahip çok insan var 117m ye yakın sattı kendisi adamın platformu çok büyük

Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Talha Açıkgöz
hayat ... eden oyunlar yeminle bulaşılmasın online oyunlara bataklık gibiler özellikle riot oyunları 6 senede zor kurtuldum lolden
KRAL,REİS,İMPARATOR,BAŞKAN...ne desem azdır size KOMUTANIM 1 kişi daha riot games oyunlarını bıraktıysa doğru yoldayız demektir. 😍

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
hocam ben o kadar rank kasan bırısı değıllım ımmo olunca ne olur yanı oyunu eglence ıcın oynuyom senı bılmıyorum ama?
Çoluk çocuktan kurtuluyorsun alt ranklarda 5-6 yaşındaki çocuklar bile geliyor oyun plat üstünde başlıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

KRAL,REİS,İMPARATOR,BAŞKAN...ne desem azdır size KOMUTANIM 1 kişi daha riot games oyunlarını bıraktıysa doğru yoldayız demektir. 😍
Arkadaşlar lol çağırdığında yükleyip sonra gene siliyorum internet nispeten hızlı olduğundan sıkıntıda olmuyor :kekw:
(1 aydır adamlarla doğru düzgün konuşmadım)

Rabel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hulusi inci
Selamünaleyküm size bir şey sormak istiyorum şimdi benim monster bir laptopum var memnun değilim açasım bile gelmiyor oyun oynamayı seven bir insanım pc yi satıcam bir tanesini alıcam telefonum var işlerimin bazılarını orda hallediyorum
kral açsam bile gelmiyor demişsin sen ondan rahatsız gibisin yani bilgisayarı açınca geç falan mı açılıyo yavaş olduğundan mı bahsediyorsun eğer yavşsa çözümü basit

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Elvan kocer
kral açsam bile gelmiyor demişsin sen ondan rahatsız gibisin yani bilgisayarı açınca geç falan mı açılıyo yavaş olduğundan mı bahsediyorsun eğer yavşsa çözümü basit
Değil de o pc den oyun oynayasım gelmiyor biraz [laptop]

Durumuna göre laptop ya da masaüstü PC.
Laptop istemiyorum pek masaüstü yada ps5 önerilere açığım

@Yunus274

Son düzenleme:

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ertuğrul Bolat
insanına göre oyunlar bir süre sonra sıkıyor farklı ortamlarla sosyalleşmek istiyorsun masaüstü de alsan ps5 de alsan tıpkı laptoptaki gibi sıkılacaksın ve oynamayacaksın bana kalırsa bir süre oyunlara ara ver ruhun bedenin dinlensin özledikçe arada açar oynarsın ama hep oyun hep oyun insanı bozar.

Top Bottom