Neler Yeni

Pc mi almalıyım ps5 mi

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Bilgisayar parçaları, konsollar ve oyunlar
Selamünaleyküm size bir şey sormak istiyorum şimdi benim monster bir laptopum var memnun değilim açasım bile gelmiyor oyun oynamayı seven bir insanım pc yi satıcam bir tanesini alıcam telefonum var işlerimin bazılarını orda hallediyorum
Dayı inan bana ben zaten pc alıcaktım kardeşimin zoruyla ps5 alında oyun alamıyoruz çok pahalı hem sadece televizyondan oynicaksan 60 fps verir max gene pc de 60fps nin üzerine çıkarsın

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
ozan başaran
Selamünaleyküm size bir şey sormak istiyorum şimdi benim monster bir laptopum var memnun değilim açasım bile gelmiyor oyun oynamayı seven bir insanım pc yi satıcam bir tanesini alıcam telefonum var işlerimin bazılarını orda hallediyorum
bütçene bağlı, 21k bütçeyle adam akıllı bir sistem toplayamazsın ama 2 kollu ps5 alabilirsin mesela. ama bütçen 30-35k civarıysa direk pc al

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Elvan kocer
bütçene bağlı, 21k bütçeyle adam akıllı bir sistem toplayamazsın ama 2 kollu ps5 alabilirsin mesela. ama bütçen 30-35k civarıysa direk pc al
Yok çıkmaz o kadar 17 ye ps5 var

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer Keskin
PC varken bilmiyorum PS5 alınır mı. Bir türlü ısınamadım konsollara. PC benim açımdan özgürlük her işimi çözebiliyorum buradan.

Saintes Maries

80+ Bronze
pcde hem gündelik işini görürsün hem de daha geniş oyun yelpazesine sahip olursun. mutlaka konsolda oynamak istediğin bir oyun olursa da pc için kol alıp oynayabilirsin.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
pc her zaman konsollardan daha iyidir

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
misal ragnarok yakın zamanda gelicek pc ye
türkçe yama derdiyle uğraşmazsın
modlama olayları var
erken erişim oyunlarını oynarsın
bu sana kalmış ama oyun fiyatları çok pahalı korsan olayı var

benim de konsolum oldu ama şu yatarak oynama mevzusu kadar saçma olay görmedim eğlenceli bile değil yatarak oynama

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Görkem çetinkaya
Exclusive mevzusu yavastan bitiyor bence pc almak daha mantıklı ona kol alıp da oynayabilirsin.

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Fırat divitci
4080 super 7800x3d 4k 144hz bir bilgisayarım var. Gittim ps5 de aldım ama pişmanım. Pek tavsiye etmem.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
pc almak daha mantıklı hocam valorant lol gıbı fps oyunlarını oynayabılırsın ucressiz ps5 oyun almak zorundasın
Valorant konsolada geliyor bu arada. 14 Haziran' da erken erişime açılacak. Resmi tanıtım videosuda geldi.

Top Bottom