Neler Yeni

PC Mİ XBOX SERİES S Mİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
ürün linkini atarmısın
şu an stoklarda kalmamış ama her hangi bir ülkenin amazonundan alabilirsin ben amazon de den almayı düşünüyorum almanya yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine de bu soru pek doğru değil. İkisi de ap ayrı şeyler.
evet ama oyun odaklı düşünce hangisi normal internet işleri için evde laptop var ben oyun kısmı için 2 cihaz arasında kararsız kaldım

sürekli oyunlara para vericek paran varsa al ama PC özgürlüktür bence
geriye uyumlulukla eski oyunlarım var onun dışında microsoft kendi çıkaracağı yeni oyunlaı zaten game pass sistemine getirecekmiş onlaar dışında çıkan oyunlarada artık bi şekilde para ayırcaz

Tenebris

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Barış Yazıcı
şu an stoklarda kalmamış ama her hangi bir ülkenin amazonundan alabilirsin ben amazon de den almayı düşünüyorum almanya yani
Dediğim gibi almanyadan geleceği için üstüne vergiler eklenir. Sen almanya içinde yaşayanların ödeyeceği fiyatı görüyorsun orada yani vergisiz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
Dediğim gibi almanyadan geleceği için üstüne vergiler eklenir. Sen almanya içinde yaşayanların ödeyeceği fiyatı görüyorsun orada yani vergisiz.
yok özellikle araştırdım normal 300euroluk fiyatı tl çevirince zaten 3800 yapmıyor teslim yerini Türkiye yapınca vergileri ekliyor

series s 5400 TL
türkiye fiyatı o ben yurtdışından getirme fiyatını yazdım

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1

evet ama oyun odaklı düşünce hangisi normal internet işleri için evde laptop var ben oyun kısmı için 2 cihaz arasında kararsız kaldım

geriye uyumlulukla eski oyunlarım var onun dışında microsoft kendi çıkaracağı yeni oyunlaı zaten game pass sistemine getirecekmiş onlaar dışında çıkan oyunlarada artık bi şekilde para ayırcaz
Bu yine size kalmış konsolda oyun oynamayaı daha çok seviyorsanız ve konsolun oyunlarını daha çok seviyorsanız Series S alabilirisiniz.
Zaten 3800 liraya çok iyi bir bilgisayar da toplanamaz.

Tenebris

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Barış Yazıcı
yok özellikle araştırdım normal 300euroluk fiyatı TL çevirince zaten 3800 yapmıyor teslim yerini Türkiye yapınca vergileri ekliyor

türkiye fiyatı o ben yurtdışından getirme fiyatını yazdım
ürün oyun konsolu olduğu için %5 ile %50 arası ek vergi alınıyordu yanlış hatırlamıyorsam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,317
Üyeler
156,592
Son üye
yusuferdemm
Top Bottom