Neler Yeni

Yardım PC yok ama oyunlar için yatırım yapmalımıyım

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Atakan AKTAŞ
Şuanda PC yok ama red dead redemption 2 ve gta 5 epic de indirime girdiği için almayı düşünüyorum 190 TL tutuyor onun yerine bilgisayar aldığımda game pass mi alsam yoksa oyunlara şimdiden yatırım mı yapmalıyım

sllhhhxd

80+
Şuanda PC yok ama red dead redemption 2 ve gta 5 epic de indirime girdiği için almayı düşünüyorum 190 TL tutuyor onun yerine bilgisayar aldığımda game pass mi alsam yoksa oyunlara şimdiden yatırım mı yapmalıyım
bilgisayar alacağın kesinse güzel indirim olduğunda al direk mantıklı bence

şahin doğan

80+ Platinum
Bilgisayar almayı düşünüyorsan şimdiden yatırım yapmak mantıklı olabilir. İleride Steam dolar kurunu bir daha arttırır 2K'dan aşağı oyun kalmaz :d

TİTAN.

80+ Platinum
kanka yap ben öyle yaptım 20 tane oyun var sağlam hangisinden başlasam bilemiyorum

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,543
İsim
Fatih
O oyunları oynamak istiyorsan al bence. Gamepass'e geleceklerini sanmıyorum. Belki Epic GTA 6 çıkınca RDR2 verir ama çok düşük ihtimal.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Atakan AKTAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgisayar alacağın kesinse güzel indirim olduğunda al direk mantıklı bence
Kesin değil ama halledicem bir şekilde 1 sene içinde
Mesaj otomatik birleştirildi:

O oyunları oynamak istiyorsan al bence. Gamepass'e geleceklerini sanmıyorum. Belki Epic GTA 6 çıkınca RDR2 verir ama çok düşük ihtimal.
Nasıl ikiside yokmu game pass de

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,543
İsim
Fatih
Kesin değil ama halledicem bir şekilde 1 sene içinde

Nasıl ikiside yokmu game pass de
Yok. Gamepass'te her oyun bulunmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Umut tunç
Şuanda PC yok ama red dead redemption 2 ve gta 5 epic de indirime girdiği için almayı düşünüyorum 190 TL tutuyor onun yerine bilgisayar aldığımda game pass mi alsam yoksa oyunlara şimdiden yatırım mı yapmalı

önceden benim pc yoktu hep epic games ilerde oynarım diye diye ucretsiz oyun yatırım yapıyordum ve pc aldım şimdi ekdiğim fidanın meyverlerini yiyorum iyi ki yapmışım

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Atakan AKTAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
önceden benim pc yoktu hep epic games ilerde oynarım diye diye ucretsiz oyun yatırım yapıyordum ve pc aldım şimdi ekdiğim fidanın meyverlerini yiyorum iyi ki yapmışım
Öyle yaparım

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Atakan AKTAŞ

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,543
İsim
Fatih
Game pass dediğim oyunu tekli parayla satın alıdğımızdan bahsetmiyorum aylık abonelikle oynanan oyunlar arasında varmı

Nereden
Hayir yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,006
Üyeler
155,663
Son üye
perspektif