Neler Yeni

pdf indirebilecegimiz siteler

Dragonman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ramazan
merhaba arkadaşlar yks ye hazırlanıyorum ve bazı kitapları ücretlerinden dolayı alamıyorum elimde grafik tablet var zaten çogu kitaba sadece bilgi için ihtiyacım var ve para mı genel olarak soru kitaplarına harcıyorum. sorum şu internetten pdfleri bulup kitapları elde edebilecegim virüssüz ve çogu kitabı içeren site var mı?

Zechion

80+ Silver
merhaba arkadaşlar yks ye hazırlanıyorum ve bazı kitapları ücretlerinden dolayı alamıyorum elimde grafik tablet var zaten çogu kitaba sadece bilgi için ihtiyacım var ve para mı genel olarak soru kitaplarına harcıyorum. sorum şu internetten pdfleri bulup kitapları elde edebilecegim virüssüz ve çogu kitabı içeren site var mı?
Hocam konunuzla bira alakasız fakat ben de böyle bir şey yapmak istiyorum. Fakat elimde grafik tableti yok, çok yüksek bütçe olmadan önerebileceğiniz bir tablet var mı ?

Dragonman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ramazan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam konunuzla bira alakasız fakat ben de böyle bir şey yapmak istiyorum. Fakat elimde grafik tableti yok, çok yüksek bütçe olmadan önerebileceğiniz bir tablet var mı ?
bana önerilen bir model var amazon yurt dışından 650 ye geliyor birde trendyolda 750 TL lik ürün var açıkcası arasında kaldım bende ne yapıcagımı bilmiyorum daha sipariş etmedim ama 700 TL gibi bir bütçe buna mantıklı mı bilmiyorum henüz pdf yoksa gereksiz diye düşündüm o yüzden konuyu açtım.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç
hocam burada işlerin kitabı var belki işinizi görür bende bir videoda görmüştüm

Dragonman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ramazan

Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam burada işlerin kitabı var belki işinizi görür bende bir videoda görmüştüm
teşekkür ederim sayfa sayıları kısıtlanmış olsada işime yarar eline saglık:)

Zechion

80+ Silver
Zamanında o wacom olan tablet 200 lira civarındaydı. Almadığıma pişman oldum. Teşekkür ederim linkler için.
Şimdi aklıma gelmişken söyleyeyim, bazı yayınların videolu çözümleri var oradaki videoları açıp çözebilirsiniz. Fakat biraz uğraştırıcı ve uzun sürer.

Dragonman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ramazan
Zamanında o wacom olan tablet 200 lira civarındaydı. Almadığıma pişman oldum. Teşekkür ederim linkler için.
Şimdi aklıma gelmişken söyleyeyim, bazı yayınların videolu çözümleri var oradaki videoları açıp çözebilirsiniz. Fakat biraz uğraştırıcı ve uzun sürer.
evet çok zaman kaybı yaratır pdfler için fotokobi çıkartanlar ile görüşücem ama virüs olma ihtimali var o yüzden bulaşmıyorum çok

r4NG3r

80+ Silver
evet çok zaman kaybı yaratır pdfler için fotokobi çıkartanlar ile görüşücem ama virüs olma ihtimali var o yüzden bulaşmıyorum çok
Valla hic zaman kaybi olmuyor.ben mesela 3d ayt mat soru bankasi cozuyorum youtubeden wacom one by small ile.Uygulamasindan videonun alanini seciyorum klavyeden 5 sn 5 sn sardirarak epic pen uygulamasiyla cozuyorum akıllı tahtaya yazar gibi gayet seri seri ilerliyorum

Wedi

80+ Bronze
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,935
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Beyaz Show
https://libgen.rs burda kaynaklar var ama basım tarihleri eski genelde 2018-2020 arası.

Z-Library bakabilirsin, kitap okumak için de idealdir. Bazen eskiler çıkar karşına ama 2022-2023 bulabilirsin. Ayrıca biraz telegram gruplarını karıştırırsan yığınla kitap bulabilirsin. Nereden bulacağını bilmiyorsan Instagram'dan kpss-yks konulu sayfalara bak, telegram grubu olanlarda oluyor bazen.

Dragonman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ramazan
yardımcı olan herkese teşekkür ederim sınava hazırlananlara da ayrıca başarılar şimdiden:)

Top Bottom