Neler Yeni

🔥İndirim PERFORMAX 360MM ARGB PWM SIVI SOĞUTMA 1.939TL

Ysuflix

80+ Gold
Perfan 120h ile id cooling se 224 xt tamamen aynı mesela.Sıvı soğutucuda eminim ki birebir aynıdır.
aynı hocam önceden kullanıyodum idcooling zoomflow 240x radyatörü kutu içeriği montajı macunu falan herşeyi aynı

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,041
İsim
Kerem Çavuş
arkadaşlar ürün geldi kasam ch510 olmasına rağmen çok zor monte ettim 360mm bu kadar büyük olduğunu düşünmüyordum

kutu içeriğinden 3lü fan çoklayıcı , pompa argbsi dahil 4 lü argb fan çoklayıcı ve argb kontrolcü çıkıyor , bu fiyata gerçekten bedava , 12400fle kullandım , soğutucu normalde lga1700 ile uyumlu değil bende 1200 söket vardı 1700 söketle biraz parçaları birbirine uydurarak monte ettim , egzoz fan sökülü şekilde testleri aşşağıya paylaşıyorum , 0 ses çalışıyor soğutucunun çalıştığını bile anlamazsınız

1720874467716.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Id Coolingle aynı fabrikadan çıktığını kim söyledi? Aynı fabrikadan çıksa bile fan özellikleri aynı mı pompa özellikleri malzeme kalitesi aynı mı? Çoğu yiyecek içecek de aynı fabrikadan aynı gruptan çıkıyor ama aynı değiller Performax Xotran mouse parasına göre mükemmeldi ama Performax’ın güç kaynakları da baya bi kötü sıvı soğutma bana göre risk
perfan 120h direkt id cooling 224xt ile aynı olduğunu bildiğim için bu soğutucuyu da gözüm kapalı aldım direkt bire bir aynı ürün içindeki fan , fanın değerleri , içinden çıkan termal macunun w/mK değeri , kutu içeriği her şeyi aynı

@Dagh4n

Son düzenleme:

Dagh4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mustafa Dağhan Yavuzer
arkadaşlar ürün geldi kasam ch510 olmasına rağmen çok zor monte ettim 360mm bu kadar büyük olduğunu düşünmüyordum

kutu içeriğinden 3lü fan çoklayıcı , pompa argbsi dahil 4 lü argb fan çoklayıcı ve argb kontrolcü çıkıyor , bu fiyata gerçekten bedava , 12400fle kullandım , soğutucu normalde lga1700 ile uyumlu değil bende 1200 söket vardı 1700 söketle biraz parçaları birbirine uydurarak monte ettim , egzoz fan sökülü şekilde testleri aşşağıya paylaşıyorum , 0 ses çalışıyor soğutucunun çalıştığını bile anlamazsınız

Alıntıyı görüntüle

perfan 120h direkt id cooling 224xt ile aynı olduğunu bildiğim için bu soğutucuyu da gözüm kapalı aldım direkt bire bir aynı ürün içindeki fan , fanın değerleri , içinden çıkan termal macunun w/mK değeri , kutu içeriği her şeyi aynı

@Dagh4n

Eyvallah reis bende aliyim, bendede i5-12400f var egzoz fansiz 61 derece dimi

Ve yük altında mı

Son düzenleme:

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Murat

Alıntıyı görüntüle

@Dagh4n

Hocam yorumunu görerekten ben de aldım stok fanla artık idare edemez olduydum 90 dereceye yaklaşıyodu işlemci bakalım ne gibi bir faydası olcak

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,041
İsim
Kerem Çavuş
Hiç phantom spirit kullandınmı, değerleri ondan daha iyi değilmi
peerless assasin kullandım 12400fle aşşağı yukarı yakın değerler ama sanki bu bir tık daha sessiz gibi geldi ama ikisi de her türlü iyidir

Hocam yorumunu görerekten ben de aldım stok fanla artık idare edemez olduydum 90 dereceye yaklaşıyodu işlemci bakalım ne gibi bir faydası olcak
evet bende de thermaltake toughair vardı havalar ısınınca yüksek rpm çalışmaya başladı başım ağrıyodu o yüzden aldım

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Murat
peerless assasin kullandım 12400fle aşşağı yukarı yakın değerler ama sanki bu bir tık daha sessiz gibi geldi ama ikisi de her türlü iyidir

evet bende de thermaltake toughair vardı havalar ısınınca yüksek rpm çalışmaya başladı başım ağrıyodu o yüzden aldım
Sessizss ve performansı iyiyse daha ne isteyeyim

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,041
İsim
Kerem Çavuş
Sessizss ve performansı iyiyse daha ne isteyeyim
bağlantıları becerememişim kasanın fanları çalışmıyormuş , şimdi hallettim 54 derece kullanıyorum şu an fh5 2k ultra dlss kapalı , şu anlık çok iyi gibi gözüküyor ama asıl uzun süre kullanımda bakmak lazım

• Beğen
Reaksiyonlar: Alyx

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Cem

1000e aldım dün, yorumların kafamı karıstırdı üste 1000tl daha vermek gerek napayım bilemedim.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,041
İsim
Kerem Çavuş
1000e aldım dün, yorumların kafamı karıstırdı üste 1000tl daha vermek gerek napayım bilemedim.
işlemci çok yüksek değilse gereksiz assasin spirit fazlasıyla yeterli olur , 360mm nin montesi çok uğraştırdı çok da gerekli değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,757
Üyeler
149,263
Son üye
AutoKill
Top Bottom