Neler Yeni

🔥İndirim Phanteks Sleeved Kablo Seti

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin
Rgb alternatifi nedir ? Bende full siyah var sence bu renklilerden almak mantıklımı piyasa fiyatları şuan bu indirimle beraber iyi mi?
Alternatif bilmiyorum ama ben olsam alırdım. Sistem renk ağırlığına göre karar ver

Cihangir

80+ Gold
kral indirimlerden nasıl haberin oluyo hemen bide sitelerde aynı değil hep farklı yerler

ufubo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Ufuk Bircan Özkan
2 ürün olduğu için fiyat yazmamın anlamı yok. Bir zahmet linke tıklayıp görebilirsin. Ayrıca burada satılan ürünler dolar oynamasına göre 1 2 TL fark artıp azalıyor. Doğru bir fiyat olmaz konu başlığındaki fiyatlar.
Şu anda ürün 837,54₺ mesela. Bu indirimli fiyat mı, yoksa indirim bitti mi anlayamıyoruz başlıkta veya ilk mesajda fiyat yazmayınca. "X tarihi Y saati itibariyle Z lira" diye yazabilirsiniz ilk mesaja.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Şu anda ürün 837,54₺ mesela. Bu indirimli fiyat mı, yoksa indirim bitti mi anlayamıyoruz başlıkta veya ilk mesajda fiyat yazmayınca. "X tarihi Y saati itibariyle Z lira" diye yazabilirsiniz ilk mesaja.
Tek tek konu açmadığım için bu şekilde oluyor konuda indirimi devam eden ürünler var. Zamanında bu konuyu açmıştım. Aynı ürünlere tekrar indirim yapılmış. Bazı arkadaşlar aratınca muhtemelen bu konu çıktı. İndirimlerin hepsi bitmediği için ''İndirim bitti'' tagınıda koyamıyorum

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,251
İsim
Deniz Bey
reis yanlış anlamada reis kablo alacagına sogutucu alsaydın daha iyi olurdu güzel olmuş ama sogutucu yine de al.
Neden wrait prism gayet yeterli, oyunda şu sıralar 70 altında tutuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,434
Üyeler
140,491
Son üye
sonnyblack
Top Bottom