Neler Yeni

PlayStation 4 Hala Alınır mı?

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
Sistem toplayacaktım fakat sonra dedim ki Burak enayi misin 1660s e 10k mı vereceksin ps 4 +güzel bir televizyon almak mantıklı mı yoksa sistem toplamak mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öneri eşiniz daha iyi bir konsol var mı

Bütçe 6 k ya çıkarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Enes Türkoğlu
Sistem toplayacaktım fakat sonra dedim ki Burak enayi misin 1660s e 10k mı vereceksin ps 4 +güzel bir televizyon almak mantıklı mı yoksa sistem toplamak mı

bence sistem topla çünkü ps4 ün zamanı bi süreden sonra gecer örneğin ps 3 yıl oynatır pc 5 6 yıl bence pc al ama herzaman senin kararın

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren

Bütçe 6 k ya çıkarım
Series S ve 1080P bir monitör alman daha mantıklı. Daha güncel ve gelecekte çıkan oyunları rahatlıkla oynarsın. PS özel oyunlarını oynamak istiyorum dersen 2. el olarak PS4 alınabilir ama diğer durumlarda Series S daha mantıklı.
4200₺ konsol. 1800₺ ile Güzel bir monitör alabilirsin. İleride Konsolu satıp PC alırım dersen 144Hz bir model tercih edebilirsin yada 800₺ fiyat bandında 60Hz'lik bir model alıp Xbox GamePass+ birkaç tane oyun alabilirsin.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16

Bütçe 6 k ya çıkarım
10k bütçe varsa ps5+4k tv mükemmel olur. yoksa ikinci el ps4 alıp doya doya oynanır. sıfır ps4 alınmaz bu saatten sonra.

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Series S ve 1080P bir monitör alman daha mantıklı. Daha güncel ve gelecekte çıkan oyunları rahatlıkla oynarsın. PS özel oyunlarını oynamak istiyorum dersen 2. el olarak PS4 alınabilir ama diğer durumlarda Series S daha mantıklı.
4200₺ konsol. 1800₺ ile Güzel bir monitör alabilirsin. İleride Konsolu satıp PC alırım dersen 144Hz bir model tercih edebilirsin yada 800₺ fiyat bandında 60Hz'lik bir model alıp Xbox GamePass+ birkaç tane oyun alabilirsin.
Peki bütçe yükseltip ps5 ve ya series x almak mantıklı mı

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Ps4 yerine bu daha iyi olur
Ama 10k bütçen varsa git ps5 al

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
Peki bütçe yükseltip ps5 ve ya series x almak mantıklı mı
Series X şuan 7450₺. PS5 ise Sony Eurasia garantili olarak 8200₺. Series S şuan yeterli bir performansa sahip. Bütçeniz varsa PS5 yada Series X almanız daha mantıklı olur. Bütçenizi zorlayamıyorsanız Series S 1080P'de bayağı uzun ömürlü olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
safa kasım soyupak
ben hala ps4 kullanmama rağmen önermem çünkü oyunlara para vermeniz gerekiyor hemde fazlasıyla ps plus sistemi bende mevcut ama fos bi sistem yıllık 240 tl ödeyip ortalama altı oyunları oynuyorsunuz gamepass ise üst düzey oyunları ayda 40tl fiyatlara verebilmekte ama xboxun kötü yanları da yok değil mesela baş belası pilli kumandalar aşırı kötü bir şey daha önceden xbox'da kullandığım için biliyorum birde exclusive(özel) oyunlar yok buda bir eksi mesela ps4'ün en iyi olarak nitelendirebileceğimiz 3 serisini oynayamayacaksınız demek(The last of us serisi,God of war serisi,Uncharted serisi) ama rdr2 gta ve birsürü oyunu daha gamepass ile alabileceğiniz için size xbox öneririm one seris s mesela. İyi günler...

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Series s bakabilirsin game pass ve performans için.
Ama ben ps tarafını istiyorum dersen ps4 slim veya ikinci el pro.

ben hala ps4 kullanmama rağmen önermem çünkü oyunlara para vermeniz gerekiyor hemde fazlasıyla ps plus sistemi bende mevcut ama fos bi sistem yıllık 240 TL ödeyip ortalama altı oyunları oynuyorsunuz gamepass ise üst düzey oyunları ayda 40tl fiyatlara verebilmekte ama xboxun kötü yanları da yok değil mesela baş belası pilli kumandalar aşırı kötü bir şey daha önceden xbox'da kullandığım için biliyorum birde exclusive(özel) oyunlar yok buda bir eksi mesela ps4'ün en iyi olarak nitelendirebileceğimiz 3 serisini oynayamayacaksınız demek(The last of us serisi,God of war serisi,Uncharted serisi) ama rdr2 gta ve birsürü oyunu daha gamepass ile alabileceğiniz için size xbox öneririm one seris s mesela. İyi günler...
Şarjlı pil olayı ile çözülüyormuş.

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
ps4'ün en iyi olarak nitelendirebileceğimiz 3 serisini oynayamayacaksınız demek(The last of us serisi,God of war serisi,Uncharted serisi) ama rdr2 gta ve birsürü oyunu daha gamepass ile alabileceğiniz için size xbox öneririm one seris s mesela. İyi günler...
Evt benim ps 4 almayı düşünmemiz sebepleri bunlar ama bunlardan çok infamous serisi benim için çok özel.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Evt benim ps 4 almayı düşünmemiz sebepleri bunlar ama bunlardan çok infamous serisi benim için çok özel.
Ve çok pahalılar :D Özel oyun parasına işlemci alınıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Bence series s al

01adanalı

80+ Silver

Bütçe 6 k ya çıkarım
PS4 alınmaz Xbox series s alınır gamepass cabası.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,765
Üyeler
154,464
Son üye
mkbgl
Top Bottom