Neler Yeni

📈 🎮 Playstation Store Dev Zam ! 🎮 📈

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
320
İsim
Kağan UĞURLU
PS oyunlarından PC ye gelmeyen TLOU 2 ve Spiderman 2 var sanırım. Yeni gelecek çok oyunda yok alamk ne kadar mantıklı olur bilemiyorum.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Batın Köse
Fakirsen PlayStation alip oyunlarını oynayamadiktan sonra ne anlamı kaldı? En iyi şey ikinci el eksbax series sex alıp yanına da 1 yılık geympes call of daty oyunlarıda gelcek kralar gibi oynarsın
kanka ben eksbax series sexsox aldım ama oyunlar yok ne yapmalıyım.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Batın Köse
Valla bu zamlar bu oyunlar için mesala ps store de hala cod mw 1 150 tl oyun 2018 de çıktığında bile daha pahalıydı bazı oyunlar var gerçekten çok ucuz rdr 2 Plus da zaten o yüzden hiç sorun etmiyorum ben zamlara.

The Semih

80+ Silver
Valla bu zamlar bu oyunlar için mesala ps store de hala cod mw 1 150 tl oyun 2018 de çıktığında bile daha pahalıydı bazı oyunlar var gerçekten çok ucuz rdr 2 Plus da zaten o yüzden hiç sorun etmiyorum ben zamlara.
Bundan sonraki çıkacak oyunlarda bu fiyattan çıkacak, PS5 Pro yu geçmiş oyunlar için değil gelecekteki oyunlar için alıcaklar, Türkiyede PS lüks ürün olmuştur, eğer asgari ücret ve biraz üstü maaşınız varsa bu konsola hiç bulaşmayın.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Batın Köse
Bundan sonraki çıkacak oyunlarda bu fiyattan çıkacak, PS5 Pro yu geçmiş oyunlar için değil gelecekteki oyunlar için alıcaklar, Türkiyede PS lüks ürün olmuştur, eğer asgari ücret ve biraz üstü maaşınız varsa bu konsola hiç bulaşmayın.
dostum tamam da zaten indirime giriyor Spiderman %50 girmişti 1-2 ay önce yine girer.

plastokco

80+
Konsolun kendisi asgari ücretten fazla.D hele oyunlarına nasıl yetiseceksin en az 50K girer

The Semih

80+ Silver
Konsolun kendisi asgari ücretten fazla.D hele oyunlarına nasıl yetiseceksin en az 50K girer
Eski konsolculardanım ve konsol aldığın zaman o kitaplık rafı oyun CD leri ile koleksiyon yapılmadıkça konsol zevkini hissedemiyorum, Günümüzde kitaplık rafını PS5 ile dolduran varsa maddi durumu çook iyidir.

Palo DAYI

80+ Gold
Beyler şimdi size guzel bir soru sorcam ben bu cod serisini en ucuz yoldan nasıl oynarim pc icin

Top Bottom