Neler Yeni

Poco X3 Pro dan iPhone SE 2-3 e geçilir mi ?

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Şu anda kullandığım telefon Poco X3 Pro 128/6 modeli cihazı 2.2 yıl kullandım kullandığım zamana kadar hiç ama hiç sorun yaşamadım. Çoğunlukla sosyal medya için kullanıyorum telefonu (önceden çok oyun oynadığım için Poco X3 Pro aldım) ama şimdi oyun hiç oynamıyorum. Sizce iPhone geçmek mantıklı mı iPhone a yoksa y.d Xiaomi Mi 12 flan mı alayım. + Bonus olarak eğer xioami alırsam evofone da çalıştığım için sorun çıkarsa ucuza ve hemen halledebilirim. Sizce ne yapayım

şahin doğan

80+ Platinum
Bütçe?

şahin doğan

80+ Platinum

xspinoza

80+
O kadar büyük çerçeveli telefon kullanmak saçma geliyor bana o fiyatlara bakınca. Sizin bütçeniz nedir?

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uzun kullanım açısından Se 3 bulunursa alınabilir ama 12K bütçeye 2. el S21 alırsan daha mutlu edecektir.
Hocam android Xiaomi den başka geçmem ben Samsung bende çok kötü izlenimler bıraktı maalesef kullandığım tüm modellerinde
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kadar büyük çerçeveli telefon kullanmak saçma geliyor bana o fiyatlara bakınca. Sizin bütçeniz nedir?
X3 Pro için mi dedin hocam

şahin doğan

80+ Platinum
Hocam android Xiaomi den başka geçmem ben Samsung bende çok kötü izlenimler bıraktı maalesef kullandığım tüm modellerinde
Sosyal medyada paylaşım vs yapıyorsan Se 3 al geç. Sadece takılmak için alıyorsan YD Redmi K60 al.

şahin doğan

80+ Platinum

xspinoza

80+
Mesaj otomatik birleştirildi:

X3 Pro için mi dedin hocam
Se için dedim çerçeve olayını. Yeni nesil samsung cihazlar tahmin edemiyeceğiniz kadar stabil. Önceden ben de kullanmazdım. Şuan kendim de S22 kullanıyorum. Bu zamana kadar hep iPhone kullandım gayet memnunum. Alacağını cihazın videolarını izleyerek az çok da. İlgi sahibi olabilirsiniz.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Se için dedim çerçeve olayını. Yeni nesil samsung cihazlar tahmin edemiyeceğiniz kadar stabil. Önceden ben de kullanmazdım. Şuan kendim de S22 kullanıyorum. Bu zamana kadar hep iPhone kullandım gayet memnunum. Alacağını cihazın videolarını izleyerek az çok da. İlgi sahibi olabilirsiniz.
Hocam zatn biliyorum da sadece kafamda şey olayı oldu iPhone a geçsem mi düşüncesi geldi bir anda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom