Neler Yeni

poco x6 pro alımırmı

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,047
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
JACK

Rahruma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak Murat
Ben xiaomi'lerde yazılımsal birkaç hatayla karşılaştım sıfır aldım telefondan hoparlörleri bozuldu uygulamaları varsayılan yaptım düzeldi daha sonra araç şarjına taktım hızlı şarjı bozuldu o da yazılımsal tekrar uygulamaları varsayılan yaptım şu anda bir sıkıntı görünmüyor
Şuanda 2. Xiaomi telefonumu kullanıyorum. ikiside alındığı zamanlarda yeni çıkan orta bütçe modellerden. 1. Telefonu nerdeyse 3 yıl kullandım, sonra ekran gitti ara sıra geliyordu gelince full yeşil olup tekrar gidiyordu yani bozulmustu, suanki telefonunda ilerde ona benzer bir olay ile karşılaşacağını düşünüyorum, ortalama bir telefonun ömrü zaten 3 yıl kadar olduğu için bu problemi normal karşılaşmıştım, senin dediğin problemlere hiç rastlamadim

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
JACK
Şuanda 2. Xiaomi telefonumu kullanıyorum. ikiside alındığı zamanlarda yeni çıkan orta bütçe modellerden. 1. Telefonu nerdeyse 3 yıl kullandım, sonra ekran gitti ara sıra geliyordu gelince full yeşil olup tekrar gidiyordu yani bozulmustu, suanki telefonunda ilerde ona benzer bir olay ile karşılaşacağını düşünüyorum, ortalama bir telefonun ömrü zaten 3 yıl kadar olduğu için bu problemi normal karşılaşmıştım, senin dediğin problemlere hiç rastlamadim
hocam ben 10yıllık telefondan geçicem (whatsapp destek kescek gibi durduğu için geçicem)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi sitesinden almak istemiyorumda mağazasından alcam fiyat farkı olurmu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,449
Üyeler
156,492
Son üye