Neler Yeni

Prezervatif tavsiyesi

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Arkdaşlar selam prezervatif ihtiyacım var nedenini tahmin edersinizki ama zibilyon tane secenek var hangisi ne işe yarıyor hangisini alacagımıı bılmıyorum ve soracak kimsem de yok o yuzden buraya sormak aklıma geldi lütfen yaşı buyuk arkadaslarımı 18+ veya daha once kullanmıs olanlar yazarsa sevinirim cok pahalı olmasın lutfen.
1 bardak 2 sünger 1 plastik birde zeytinyağı olursa tadından geçilmez. Boşver prezervatifi yırtılma riski var

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ahmet Enes
Dostum bence Durex kullanma bi gün kullandım başım belaya girmişti.Benim tavsiyem her zaman OK çilek kokulusu çok hoş iyi günlerde kullan.

Kayganlaştırıcı olarak durex kondom olarak OK durexin kondom paketinden 3-4 tane yırtıyorum ben ok daha iyi

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,952
İsim
Mert Can Ergün

Prezervatif kullanma ilk kez yapıyorsanız​

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
Okey Rötar Prezervatif 10 Adet
knk benim sosyal medyadan gördüğüm biri bunun konusunu açmıştı bu seri yüzünden baba olacakmış az kalsın sonra kaçak ilaç vs kullamış

alikrkmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ALİ KORKMAZ
İlgilendiği Kategoriler
FPS,MMO-RPG,BATTLE ROYAL
OKEY RÖTAR Kullan ve durma başlardaki performans için en iyisi bir diğeri OKEY ZİRVE Bu tırtıklı partnerin için ikisinide sırasıyla kullan al sana vombo combo BUMM..

Mert Uzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Mert Uzel
Arkdaşlar selam prezervatif ihtiyacım var nedenini tahmin edersinizki ama zibilyon tane secenek var hangisi ne işe yarıyor hangisini alacagımıı bılmıyorum ve soracak kimsem de yok o yuzden buraya sormak aklıma geldi lütfen yaşı buyuk arkadaslarımı 18+ veya daha once kullanmıs olanlar yazarsa sevinirim cok pahalı olmasın lutfen.
Forumda bunu da gördük 😀

Top Bottom