Neler Yeni

🔥İndirim Prime Day Manga listem🔥🔥

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,911
İsim
Mehmet Aslan
Prime Day indirimlerinin Kitap faslında ilk indirim listesine tavsiye ettiğim mangalar ile başlıyorum :D:peepo2:

Önemli Not : Link cümbüşü yaşanmaması adına ciltleri rastgele seçtim alacağınız serinin ciltlerini tek tek aratarak alın lütfen:kizginpeepo:

Death Note Serisinde Güzel indirimlere ek 4 al 2 öde kampanyası bulunmakta🔥
Ülkemizde basımı yasaklanan Berserk Athica yayınevi sayesinde tekrar basılmaya başlandı , 4 al 3 öde mevcut 🔥
Full Metal Alchemist serisinde güzel indirimlere ek 4 al 2 öde kampanyası bulunmakta , biraz uzun bir seridir cüzdanınızı zorlar ona göre🔥
En sevdiğim serilerden biri olan One Punch Man de indirimlere ek 4 al 2 öde kampanyası bulunmakta🔥
Filmi olan orta halli bir seridir , 2 ciltten oluşmakta hiç bekleme at koleksiyona geç🔥
Sandman yazarından tek ciltlik hikaye🔥
Ningyo ve Jizo 2 ciltlik bir seri , kitaplığımda var ama henüz okumadım 4 al 3 öde kampanyası bulunmakta🔥
Kaiju No 8 de çok güzel şekildir fakat uzun bir seri olduğu için toplamaya çekindim , bu fiyata başka bir yerde yok 4 al 2 öde mevcut🔥
Humanitas tek ciltlik bir seri yeni başlayanlar için öneririm içerisinde farklı hikayeler var , kitaplığımda bulunmakta 4 al 3 de mevcut kampanyadan yararlanmak için sepete atılabilir🔥
Death Note okuyanlar veya izleyenler için tek ciltlik kısa hikayeler , ana hikaye ile bağlantısı yoktur🔥
Fantezi isteyenler Brutal e bakabilir kaç ciltlik bir seri bilmiyorum ama çok uzun olmaması lazım🔥
Biraz da Gerekli Şeylerden öneri yapalım , Chainsaw Man baya popüler olmuş bir seri bende biriktiriyorum fantezi arayanlar bakabilir , kapakları aile içi gerginlik çıkarabilir ona göre:kekw:
İthaki den Marry Grave önerebilirim 5 ciltlik çerezlik seri çizimleri on numara 20 liraya aldığımı hatırlıyorum ama piyasa malum:uzgunpeepo:
Drifters önerebilirim ilginç ve güzel bir denemedir🔥
Karbon dönemindeki devasa yaratıkların 21. yüzyıl dünyasında yaşadığını düşünün , Cagaster hikayesi güzel fakat kapak baskısı hatalı bir seridir , yine de kampanya ile değerlendirilebilir bir seri🔥
İlk izlediğim Anime nin mangasıdır kendisi :D 2 Ciltten oluşuyor şefin tavsiyesi🔥
Berserk ülkemizde yasaklanmış bir seri sonradan tekrar basılmaya başlandı , kampanyası yok ama ilgilenen baksın yeri ayrıdır 🔥
İngilizce arayanlar için Demon Slayer İngilizce Kutulu set 4141 TL , Türkçe baskısı var daha 11 ciltte falan sanırım Türkçede.
Biraz da Junji İto dan seçme korku hikayeleri vereyim 🔥

Diğer türlere ait hazırladığım listelere buradan ulaşabilirsiniz:

Son düzenleme:

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,911
İsim
Mehmet Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Raitxly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Batuhan
death note ve fma tüm seri ayrı ne kadara geliyor aga

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,911
İsim
Mehmet Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
death note ve fma tüm seri ne ayrı kadara geliyor aga
death note 4 al 2 öde kampanyasını saymadan 700-750 civarları
fullmetal alchemist 4 al 2 öde kampanyasını saymadan 1485-1550 arası. Seri bitti mi bilmiyorum Türkçe basılı 27 cilt var.

Raitxly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Batuhan
fullmetal alchemist 4 al 2 öde kampanyasını saymadan 1485-1550 arası. Seri bitti mi bilmiyorum Türkçe basılı 27 cilt v

fullmetal alchemist 4 al 2 öde kampanyasını saymadan 1485-1550 arası. Seri bitti mi bilmiyorum Türkçe basılı 27 cilt var.
4 al 2 öde uygulamıyor aga bende

benim hatammış hallettim :geek:

Son düzenleme:

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
SANANE
God bless you... (diğer kategorilerden de bekliyorum)

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Yağız Berk Özel
Kampanyaya dahil bu çok mükemmel dediğiniz fantastik bilim kurgu veya gizem manga olmayan kitabı var mı? Başka manga varsa onu da alabilirim.

Checkmate

80+ Silver
Keşke monster ve chainsaw man'a indirim olsaymış normalde pek manga almam internetten okurum ama bu iki manganın her mangaseverin kütüphanesinde olması gerektiğini düşünüyorum. :D

Another'ın baskı kalitesi de mükemmel. Gerekli şeyler manga işini güzel yapıyor.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,911
İsim
Mehmet Aslan
Kampanyaya dahil bu çok mükemmel dediğiniz fantastik bilim kurgu veya gizem manga olmayan kitabı var mı? Başka manga varsa onu da alabilirim.
Death Note bir başyapıt.

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Akın Serhan Toğrul
4 al 2 öde nasıl yapılıyor bende toplam fiyat çıkıyor direk?
Mesaj otomatik birleştirildi:

4 al 2 öde uygulamıyor aga bende

benim hatammış hallettim :geek:
Hocam nasıl hallettin ben beceremedim sanırım :D
Edit: Ödeme ekranın son aşamasında promosyon geliyormuş hallettim

Son düzenleme:

Checkmate

80+ Silver
4 al 2 öde nasıl yapılıyor bende toplam fiyat çıkıyor direk?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam nasıl hallettin ben beceremedim sanırım :D
1111111111111111111111.PNG

Bu şekilde yapacaksınız hocam.

Top Bottom