Neler Yeni

Öneri Prison Break İzlenir mi?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,232
İsim
MehmedVII
2 ay önce Sons of Anarchy ve Prison Break arasından SOA seçmiştim. Şu anda 5.sezondayım bayıldım diziye en sevdiğim dizi oldu. Yakında bitecek. Prison Break izlenir mi? Sarar mı? Aynı türdeler Suç, Dram, Aksiyon

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,250
İsim
Ali yılmaz
İzlenir sarar ama sadece ilk hapishane kısmı bence sezon olarak bilmiyorum. Aşırı abartılan bi dizi bemce. Hayatında üç beş fizi izleyip abi prison brake yiha diyenlerin abarttığı dizi bence. Ama vakit geçirir

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
4. sezonun sonundayım ilk sezon çok iyiydi 2 güzeldi 3 hafiften baymaya başladı 4te artık senaristlerin biraz abarttığını düşünüyorum ama bana sorarsan yine de izlenir şuan baysa bile arka arkaya 3-4 bölüm izlerim

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
839
İsim
Burak
2 ay önce Sons of Anarchy ve Prison Break arasından SOA seçmiştim. Şu anda 5.sezondayım bayıldım diziye en sevdiğim dizi oldu. Yakında bitecek. Prison Break izlenir mi? Sarar mı? Aynı türdeler Suç, Dram, Aksiyon
Prison break hikayesi güzel bir dizi en iyi sezonu ilk sezonudur. İlk sezon o kadar başarılıki benim diyen dizilere taş çıkartır diye düşünüyorum.

• Beğen

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Eren Cem
Sarar güzel dizi ancak son sezonlara doğru çok saçmalıyorlar ilerlediği zaman özellikle 5.sezon tam bir REZALET.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,232
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4. sezonun sonundayım ilk sezon çok iyiydi 2 güzeldi 3 hafiften baymaya başladı 4te artık senaristlerin biraz abarttığını düşünüyorum ama bana sorarsan yine de izlenir şuan baysa bile arka arkaya 3-4 bölüm izlerim
2009 gibi ara verip son sezon 2017'de çekilmiş çok istek mi vardı anlamadım

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
üstteki arkadaşın dediği gibi ben bi tık abartı olduğunu düşünüyorum bu arada ama keyifli izlemesi

oliveforge99

80+ Silver
5. sezon yani sonradan çekilen hariç çok ama çok güzel bir dizidir. 5. sezonu direkt hiç izleme

• Beğen

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
2009 gibi ara verip son sezon 2017'de çekilmiş çok istek mi vardı anlamadım
valla hocam son 3 bölüm kaldığı için sonunun nerde biteceğini bilmiyorum yorum yapamıyorum o yüzden

• Beğen

Bura.K

80+ Silver
İlk sezon iyi. Ama sonraki sezonları bayıyor.

• Beğen

arturo

80+ Silver
İlk 3 sezon efsane net izlenir.

• Beğen

Rulep

80+ Gold
4.sezon biraz sıkıcı ama sonuna kadar izle çünkü final sezonu. 5.sezon istek üzerine çıktı güzel ama biraz eksik bitirdiler

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,011
Üyeler
146,605
Son üye
inferyum
Top Bottom