Neler Yeni

protein tozu kullanımı

IEren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren
hiç protein alınmayan bir günde kaç ölçek protein tozu kullanmalıyım? marka bigjoy. kilonun iki katı diyenler var öyle hesaplarsam 4 ölçek oluyor bu fazla gibi geldi hiç böyle kullanan duymadım, onlar belki tavuk pilavın üstüne falan alıyordur. ben arada sırada tavuk pilav yiyorum yemediğim günlerde 4 ölçek mi alıcam şimdi ?

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Alihan YILMAZ
Bence hiç alma. Kendini alıştırma.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Ömer Keskin
hiç protein alınmayan bir günde kaç ölçek protein tozu kullanmalıyım? marka bigjoy. kilonun iki katı diyenler var öyle hesaplarsam 4 ölçek oluyor bu fazla gibi geldi hiç böyle kullanan duymadım, onlar belki tavuk pilavın üstüne falan alıyordur. ben arada sırada tavuk pilav yiyorum yemediğim günlerde 4 ölçek mi alıcam şimdi ?
Yaptığın antrenman şiddetine ve süresine göre değişir. Kilonun iki katı protein almakla sadece protein tozu kastedilmiyor.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
4 Ölçek yetersiz kalır. Bence emilim açısından da bu kadar yüksek kullanmak iyi değil. Sizin iş biraz kolaya kaçmak. Bazı günler olur, uygulanabilir. Ama sürekli bunu yapmak verimsiz olur.

Top Bottom