Neler Yeni

PS4 Pro'yu satmalı mıyım

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet Birkan Elmas
Arkadaşlar PS4 Pro sahibiyim ve benim sorularım şöyle:

1-PS5 Pro çıkacak, acaba çıkınca elimdeki konsolun fiyatı düşer mi ? şu an satmalı mıyım çünkü ekran kartı yükseltmesi yapacağım ve konsoldan gelecek ek para çok işime yarar.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1

1-PS5 Pro çıkacak, acaba çıkınca elimdeki konsolun fiyatı düşer mi ? şu an satmalı mıyım çünkü ekran kartı yükseltmesi yapacağım ve konsoldan gelecek ek para çok işime yarar.

Türkiye'de bir ürünün fiyatının düşmesi, üst modelinin çıkmasına bağlı bir şey değil ki. Bu durum sıfır ürünler için de geçerli, ikinci el için de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ahmet Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
PlayStation ve Bilgisayar Teknik Servis, Windows Developer, Cisco, Phyton, Yapay Zeka, Bilişim Sistemleri Yazılım ve Donanım Teknik Servis

Cihazı satmayı düşündüğün rakam önemli ve cihazın durumu önemli

asko56

80+ Bronze

fiyat düşer çünkü ps4 e zaten oyun destegi kesildi gibi bir şey elinden ne kadar çabuk çıkarır isen o kadar kar üstüne ps5 pro anormal fayiş fiyatara ilk giriş yapar sonra fiyatları büyük ölçüde düşer ilk parti hep keriz öpme olayı oluyor şuanda hemen git en ucuz sahibindende local konsolculardan 18 bine slim ps5 al pro çıktıgında stokalrı iyice oturdugunda ps5 slimini sat pro ya geç

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berk
Bir an önce elinden çıkarmaya bak.

mehmet14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
mehmet
bende de var ps4 pro 1 tb aldım kullanmıyorum 1 yıldır nerdeyse 8000 TL teklif var satayımmı sizce

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Faruk Kalyoncu
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım,Donanım,Playstation

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
fiyat düşer çünkü ps4 e zaten oyun destegi kesildi gibi bir şey elinden ne kadar çabuk çıkarır isen o kadar kar üstüne ps5 pro anormal fayiş fiyatara ilk giriş yapar sonra fiyatları büyük ölçüde düşer ilk parti hep keriz öpme olayı oluyor şuanda hemen git en ucuz sahibindende local konsolculardan 18 bine slim ps5 al pro çıktıgında stokalrı iyice oturdugunda ps5 slimini sat pro ya geç
PS3 ün bile hala değeri artıyorken PS4 ün düşme ihtimali pek yok bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Faruk Kalyoncu
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım,Donanım,Playstation

eğer kırılabilen sürüm ise kırdır ve sat çok güzel para kazanırsın eğer kırılamaz ise fiyatının çok düşüceğini sanmıyorum hemen sat diyemem tercihin olur fiyat düşüşü çok küçük olur öyle abartıldığı gibi değil

asko56

80+ Bronze
PS3 ün bile hala değeri artıyorken PS4 ün düşme ihtimali pek yok bence.
ps3 ün degeri artıyor ama satıyormu kim 2006 dan kalma alete para yatırı neredeyse düzgün bir pc ile çogu ps3 oyunu emu yardımı ile oynuyorsun zaten

• Beğen
Reaksiyonlar: Ayet

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Yusuf Kaplan
fiyat falan dusmez. Ulkede hıcbır seyın fıyatı kolay kolay duzmez. o yuzden hızlı cıkartmak ıcın ucuza salma. ederıne sat ustune para ekle ps5 pro al. cıkana kadar da paranı degerlendır bır yerde.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
ps3 ün degeri artıyor ama satıyormu kim 2006 dan kalma alete para yatırı neredeyse düzgün bir pc ile çogu ps3 oyunu emu yardımı ile oynuyorsun zaten
Öyle bir satıyor ki hem de. 2 sene önce satmıştım PS3ü, aynı gün onlarca kişi yazdı ve satıldı cihaz 😀

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Yusuf Kaplan
alınır. ben kardesıme oynasın dıye almıstım. alıcı cıkar daıma bır urune

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,719
Üyeler
141,622
Son üye
Ekmek Reis23
Top Bottom