Neler Yeni

PS4 + redmi note 8 takas

xReDragoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tolga Uyar
IMG_20210510_025812.jpg
IMG_20210510_025824.jpg

PS4 slim 500gb tek kol 3 yıl PS plus ve 100 oyun + Xiaomi redmi note 8 takas sizce iyi mi? araştırıyorum ama sürekli takas yapmalimiyim sizce

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Ramler uçak gibiyse alınır :D
Eski laptoplar dostum , ileride sıkıntı yaşarsın bence.
2.el den satıp yine 2.el bir laptop bakman daha faydalı olur diye düşünüyorum

BeKo'O

80+ Silver
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
PS4 slim 500gb tek kol 3 yıl PS plus ve 100 oyun + Xiaomi redmi note 8 takas sizce iyi mi? araştırıyorum ama sürekli takas yapmalimiyim sizce
Değmez tabikide, PS4 + PS Plus + Note 8 diyorsun, sadece telefon ile ya da sadece konsol ile takas belki olabilir ama bence yine de değmez. Alıcan 6 ay - 1 sene kullanıcan sorun çıkartıcak sonra başına kalıcak. Ben bile şu an imzamdaki sistemi Xbox One S 1TB çift kol konsolum ile takaslayarak aldım sen düşün.

xReDragoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tolga Uyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ramler uçak gibiyse alınır :D
Eski laptoplar dostum , ileride sıkıntı yaşarsın bence.
2.el den satıp yine 2.el bir laptop bakman daha faydalı olur diye düşünüyorum
Satsam ne kadar para edicekki laptop fiyatları uçtu 2 gündür bakıyorum 200 tane ilana yazmisimdir bagzilari geri dönmedi dönenler kabul etmiyo kabul edenler foruma atıyorum nasıl PC diyorum kötü diyorlar ne alayım karar veremedim

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Satsam ne kadar para edicekki laptop fiyatları uçtu 2 gündür bakıyorum 200 tane ilana yazmisimdir bagzilari geri dönmedi dönenler kabul etmiyo kabul edenler foruma atıyorum nasıl PC diyorum kötü diyorlar ne alayım karar veremedim
Kanka okul bitti sayılır zaten. Yazın eğitimin devam edecekse bir şey diyemem
Bence biraz daha bekle bakalım , bir yerden para falan gelir iyi bir şey bulabilirsin

xReDragoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tolga Uyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değmez tabikide, PS4 + PS Plus + Note 8 diyorsun, sadece telefon ile ya da sadece konsol ile takas belki olabilir ama bence yine de değmez. Alıcan 6 ay - 1 sene kullanıcan sorun çıkartıcak sonra başına kalıcak. Ben bile şu an imzamdaki sistemi Xbox One S 1TB çift kol konsolum ile takaslayarak aldım sen düşün.
Telefonun 2. Eli 1500 TL 1800 TL civarı PS4 u bilmiyorum bulamıyorum ki takas yapicak bırini satsam ne kadar eder bilmiyorum da PS4 u
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka okul bitti sayılır zaten. Yazın eğitimin devam edecekse bir şey diyemem
Bence biraz daha bekle bakalım , bir yerden para falan gelir iyi bir şey bulabilirsin
Bilişim okuyorum çok geri kaldım yetişmek için konulara PC lazım bayadir PC yok bende

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,350
Üyeler
141,703
Son üye
Aegeannn
Top Bottom