Neler Yeni

PS5 Pro Yu Beklemeliyim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Buğra Yılmaz
Güzel. 1080p olmasından iyidir. 4K'da tam verim alırsınız ancak şart değil.
Zaten PS5 2K Desteği Geldi O yüzden başka bir şey almama kalmıyor sadece PS5 nerden alıcam internet almam ama gidip mağazadan alırım

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ps5 standard olanı alınmalı mı Yada PS5 Pro Beklemeliyim Mi
Şuan Çalışmıyorum
Şuan PS5 stokları bile 2 yıldır düzelmedi, konsol çoğu ülkede karaborsada. Yani PS5 Pro çıkarsa büyük ihtimalle aylarca karaborsada 2 kat pahalıya alıcı bulacak.

PS5 çıktıktan tam 1 sene sonra konsolu almak istedim, 400€ olan dijital versiyona 1000€ istediler neymiş cihaz bulunamıyomuş. Yani PS5 Pro bekleme bir yerde PS5 stoğu görürsen yapış 😀

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Zaten PS5 2K Desteği Geldi O yüzden başka bir şey almama kalmıyor sadece PS5 nerden alıcam internet almam ama gidip mağazadan alırım
İnternetten de alabilirsiniz. Mağaza fiyatından genelde daha uygun oluyor.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Neden

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
Fiyat olarak uygun olmayacağı kesin. 6k iken almak lazımmış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,050
Üyeler
156,269
Son üye
tryugfrer3578
Top Bottom