Neler Yeni

PS5 Slim CFI-2016 Modeli Hakkında Bilgilendirme Ve Önceki Model PS5 Fat CFI-1216 İle Karşılaştırma

Jacket

80+ Silver
Slim model kalın kasaya göre daha sesli çalışıyor. Yabancı forumlarda da okudum herkeste böyleymiş dedim acaba bendeki cihazdan kaynaklı mı değilmiş.
PS5 Slim ile PS5 Fat arasında öyle fan dB farkı yok nerdeyse aynı çalışıyorlar yani PS5 Slim PS5 Fat modelden daha sesli çalışmıyor.
1718631551184.png

Son düzenleme:

Durotan35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Buğra Soykan
PS5 Slim ile PS5 Fat arasında öyle fan dB farkı yok nerdeyse aynı çalışıyorlar yani PS5 Slim PS5 Fat modelden daha sesli çalışmıyor.
Bu sorun değil hocam normal çalışma sesi. Reddit ve youtube bütün videolara baktım hepsinde aynı. Bendekinde de aynı. Kalın kasaya göre az da olsa ses fazla geliyor.

Jacket

80+ Silver
Bu sorun değil hocam normal çalışma sesi. Reddit ve youtube bütün videolara baktım hepsinde aynı. Bendekinde de aynı. Kalın kasaya göre az da olsa ses fazla geliyor.
Çok ses yapmıyorsa sıkıntı olmaz bence cihazınız sorunsuz çalışıyorsa fazla takmayın.

Son düzenleme:

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz
Güzel yazmışsınız hocam ben 5pro bekleyeceğim ama slim hakkında bilgi sahibi olmakta iyi oldu

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Umut Şener
Yatay durmaya odaklı ultra slim versiyonu bekliyorum

nocx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda
merhabalar ben ilk defa konsol alacağım ps5 almayı düşünüyorum (2024 haziranda alacağım) ps5 cfı-1216 ile ps5 slim cfı-2016 arasında kaldım.
hangisini almam daha mantıklı olur. yoksa ps5 proyumu bekliyeyim. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşerkkürler.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
merhabalar ben ilk defa konsol alacağım ps5 almayı düşünüyorum (2024 haziranda alacağım) ps5 cfı-1216 ile ps5 slim cfı-2016 arasında kaldım.
hangisini almam daha mantıklı olur. yoksa ps5 proyumu bekliyeyim. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşerkkürler.

PS5 Slim CFI-2016 alman daha iyi. Tabii Haziran ayına kadar yeni sürüm çıkmadığı takdirde. PS5 Pro Eylül ayında tanıtılacak bildiğim kadarıyla. Çıkış zamanı konusunda bir fikrim yok. Türkiye'nin ekonomisini ve yerel seçimlerden sonra iktidarın iyice salacağını düşünürsek PS5 Pro'nun korkunç bir fiyatla geleceği kesin.

• Beğen
Reaksiyonlar: nocx

nocx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda
fiyat o kadar önemli değilde çıkış tarihi geç olabilir o yüzden ben en iyisin sizin dediğiniz gibi slim veya daha üst model slim alırım. zaten küçük olması benim için avantaj. teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir şey daha soracağımda illa cd girişli almamıza gerek yok demi yer varsa bütün oyunları dijitale indirebiliyormuyuz

Alperrium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Alper Aksoy
2016 ve 2000 modeli arasında ne fark olduğunu açıklayabilir misiniz acaba internette 2000 ile alakalı içerik yok sayılır içerikler hep 2016 veya diğer modellerle alakalı , satıcının söylediğine göre japonya ürünüymüş ancak her ülkenin ürünü her ülkede kullanılabiliyormuş.

Sahibindende bir satıcıdan almayı planlıyorum 14 yıldır onaylı satıcı mağazalarında da gidip göreceğim almadan ama bu model mevzusu çok kafama takılıyor çocukluğumdan beri playstation kullanmak hep hayalimdi ama hiç olmadı o yüzden alırken nelere dikkat etmeliyim, yabancı model olması bir sorun oluşturuyor mu bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
2016 ve 2000 modeli arasında ne fark olduğunu açıklayabilir misiniz acaba internette 2000 ile alakalı içerik yok sayılır içerikler hep 2016 veya diğer modellerle alakalı , satıcının söylediğine göre japonya ürünüymüş ancak her ülkenin ürünü her ülkede kullanılabiliyormuş.

Sahibindende bir satıcıdan almayı planlıyorum 14 yıldır onaylı satıcı mağazalarında da gidip göreceğim almadan ama bu model mevzusu çok kafama takılıyor çocukluğumdan beri playstation kullanmak hep hayalimdi ama hiç olmadı o yüzden alırken nelere dikkat etmeliyim, yabancı model olması bir sorun oluşturuyor mu bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
Son iki numara sadece bölge kodu. Ürünün sürümü aynı. Farklı ülkenin modelini almak güç girişi açısından sıkıntı olabilir. Onu da ya ithalatçı firma dönüştürücü veriyor ya da sen kendin alıyorsun.

Jacket

80+ Silver
PS5 Pro çıkınca normal PS5'lere ne olacak çoğu insanın bu konuda baya cahil olduğunu fark ettim buna da açıklık getireyim hiç bir şey olmayacak normal PS5 modelleri 2031 yılına kadar oyunları şu an olduğu gibi mükemmel bir şekilde oynatmaya devam edecek PS4 Pro çıktığında normal PS4'e ne oldu insanlar The Last of Us Part II seviyesinde bir oyun 1.84 Teraflops gücündeki PS4'de nasıl 1080p sabit 30 FPS çalışıyor büyücü bunlar falan derken adamlar 2022 sonuna kadar PS4'e destek verip Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7, God of War: Ragnarök gibi inanılmaz iyi grafikler sunan bu oyunları PS4 gibi 1.84 Teraflops gücündeki cihazda 1080p sabit 30 FPS oynatmaya devam ettiler artık Digital Foundry bile incelerken şaşırıyordu Sony'nin bu 1.84 Teraflops gücündeki PS4'de yaptıklarına yani özetle PS5 kullanıcıları bu konu hakkında endişeleniyorsanız boşa endişelenmeyin.

Son düzenleme:

Jacket

80+ Silver
yunus merhaba yarın ps5 alıcam sence hangisini almalıyım ?
PS5 Slim alın.
Bu konumu da okuyarak nasıl en güvenilir şekilde en uygun fiyata PS5 alacağını öğrenebilirsin.

Top Bottom