Neler Yeni

PUBG mobile 50 60 fps alıyorum.

Burak07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak köken

Ama maalesef arada drop giriyor kasıyor neden böyle bir şey oluyor olabilir sistem mi yetersiz kalıyor bilgisi olan varsa yazabilir mi vakumlu soğutucu kullanıyorum işlemci sıcaklığı 70 dereceyi geçmiyor ekran kartı sıcaklığı en fazla 75 dereceyi görüyor.

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Ama maalesef arada drop giriyor kasıyor neden böyle bir şey oluyor olabilir sistem mi yetersiz kalıyor bilgisi olan varsa yazabilir mi vakumlu soğutucu kullanıyorum işlemci sıcaklığı 70 dereceyi geçmiyor ekran kartı sıcaklığı en fazla 75 dereceyi görüyor.
Çünkü oyun optimizasyon engelli.

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar

dostum PUBG mobile adı üstünde mobil bi oyun sen dünyanın en iyi sistemiylede oynasan emülatör olduğundan bu tarz sorunlar olucak PUBG lite falan oynayabilirsin

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,882
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
PUBG Mobile zaten 60 kare hızını destekliyor, normal.

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Bu arada laptop iyi değil ve pahalı.

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Emülatör olduğundan dolayı 60FPS sınırı var.

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Tamam işte emülatör olduğu için iyi bir optimizasyon beklemek çok mantıklı olmayacaktır.
sen anlamadın beni oyun optimizasyon engelli demişsin sanki yapan adamların bir suçu varmış gibi yani ben öyle anladım

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
BIOS'dan işlemci sanallaştırmayı açabilirsiniz. Nasıl açılır bilmiyorum. Masaüstü PC'lerde bu özellik var, laptopda da vardır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,879
Üyeler
141,768
Son üye
Lolita
Top Bottom