Neler Yeni

PUBG'de pc donuyor ve kalıyor.

Ednees

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes Demircan
Her akşam 4-5 maç oynuyorum kesinlikle bu problemi yaşıyorum. Normalde oyun hep akıcı hiçbir problem yok kasma takılma vs yaşamıyorum. Ansızın oyun donuyor kitleniyor ses vs de gelmiyor oyundan. Ama discordta ki arkadaşlarıma ses gidiyor. Ctrl Alt Delete yaptığımda görev yöneticisini açabiliyorum. Alt tab'a bastığımda küçük pencereden Tslgame.exe yanıt vermiyor olarak gözüküyor ama görev yöneticisini ön plana alamıyorum hiçbir şekilde, ya o arayüzden oturumu kapatıcam ya da pc üzerinden reset atmam gerek. 4080 suprim x - ryzen 7 5800x3d - thermaltake 2x8gb 4000mhz ram mevcut. Oyun m2 ssd'ye kuruluydu, silip hard diske yükledim değişen bir şey olmadı. Windows bellek tanılama üzerinden ramleride kontrol ettim, sorun gözükmüyor. Steam'i yönetici olarak çalıştırdım, olmadı. Format attım olmadı. Bios'dan xmp kapattım açtım iki türlü de denedim olmadı. Yapmadığım şey kalmadı. Yardımınızı bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleme:

fvozkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Furkan Veli Özkan
Hocam klasik PUBG yani şaşılacak bir durum yok bence. Oyunla ilgili çözüm için firmanın uğraşması gerekiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,841
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom