Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Pulsar X2 1799 TL, XM2WE 1699 TL

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Konusu açılmamış sanırım, Connectgame'de düşmüş tekrardan.

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Onur Rıdvan Kaya
Alınır mı pulsar ya çok şık buluyorum ama parasına değer mi bilmiyorum aydınlatacak arkadas lazım :’)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi de Connectgameden alınca paketi açılmış ürün iade olabiliyor mu 14 gün içinde

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır mı pulsar ya çok şık buluyorum ama parasına değer mi bilmiyorum aydınlatacak arkadas lazım :’)

Bi de Connectgameden alınca paketi açılmış ürün iade olabiliyor mu 14 gün içinde
İade konusunda çok sıkıntı yaşayan var, sorunsuz mouseyi iade kabul edeceklerini hiç sanmıyorum.

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Onur Rıdvan Kaya
Bi de yeni versiyonu çıkmış pulsar v2h diye acaba bu normal v2nin sorunları mı vardı bilgisi olan var mı

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Sercan SAYİT
Bu garip markalar çok fazlalaştı ve hiç birini tanımıyorum, sürekli de övülüyorlar. Övülme sebepleri neler? Yeni donanımları daha çabuk kullanmaları mı? Mesela Steelseries, Logitech, Corsair, Hyperx, Asus, Razer vb. yılların markaları değil de neden bu markalar bu kadar ön planda? Detaylı şekilde anlatacak birileri olursa memnun olurum.

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Bu garip markalar çok fazlalaştı ve hiç birini tanımıyorum, sürekli de övülüyorlar. Övülme sebepleri neler? Yeni donanımları daha çabuk kullanmaları mı? Mesela Steelseries, Logitech, Corsair, Hyperx, Asus, Razer vb. yılların markaları değil de neden bu markalar bu kadar ön planda? Detaylı şekilde anlatacak birileri olursa memnun olurum.
Bence ülkemiz de kullanılmıyor bahsettiğiniz markalar ülkemiz de daha çok rağbet görüyordu dışarı da satılan bir çok ürün markasını bilmiyoruz bence bizler

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Bu markalar genelde belirli ürün bandı için üretim yapar, çoğu çevre birimleri üzerine yoğunlaşır. Güncel iç donanımları ergonomik tasarım(shape) ile birleştirirler. Ayrıca adını saydığınız diğer markalara göre ürünlerini daha rekabetçi fiyatla satışa sundukları için F/P oranı bahsettiğiniz markalara göre daha yüksektir.

Pulsar'ın görünüşü benim de daha çok hoşuma gidiyor fakat başka forumlarda XM2WE X2'ye kıyasla daha çok övülmüş.

Son düzenleme:

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,665
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Basitçe şöyle anlatayım, son teknoloji sensörleri kullanıp kaliteli iş çıkarıyorlar ve 50gr ağırlık civarında fareler üretiyorlar. 1000,2000,4000Hz gibi yüksek raporlama hızı sunuyorlar. 50 60G hızlanma 500 600ips tarama hızlarına çıkıyorlar. MCU tercihleri çoğunda ortalama ve ortalama üstü oluyor. Bu değerleri sağlarken 50$ bandının altında satış yaptıkları için o bilindik markaların 150$lık farelerinden haliyle daha çok tercih ediliyorlar. Daha bilindik hale gelecekler yakın tarihlerde...

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
18,5*9cm el ölçüsü ve Palm tutuş için biraz küçük kalır değil mi?

Top Bottom