Neler Yeni

🔥İndirim 🔥ALMAYANI DÖVÜYORLAR CONNECTGAME EFSANE İNDİRİMLER🔥

enthy7

80+
M3 4K ise sayfa 60 da bahsedilmiş olması lazım.
Şu videonun altındaki linklerden firmware güncellemesi yaptım. Hem mouse hem de receiver için. İyi mi yaptım kötü mü yaptım bende bilmiyorum. İlk önce bi sapıttı, klavye tuşları basmadı, mouse garip tepkiler verdi. Pc kapatıp açtım düzeldi. Neyi değiştirdi tam olarak bu firmware güncellemeleri onu da anlamadım.
Kendi sitesinden neden vermiyor Darmoshark bu güncellemeleri? Aldığıma pişman olduğum ürünlerden biri oldu, böyle saçma yazılım desteği mi olur ya? Kendimiz Youtube videosu altından linke giriyoruz. Kendi driverı var içinde hiçbir şey yok firmwareye dair...

Normalde Logitech, Asus, Zowie dışında mouse bilmezdim, bu forumda epey önerildiği ve fiyatı uygun olduğu için aldım bu m3 4k'yı... Bir daha bilmediğim no-name bir markayı kesinlikle almayacağım.

oliveforge99

80+ Silver
Şu videonun altındaki linklerden firmware güncellemesi yaptım. Hem mouse hem de receiver için. İyi mi yaptım kötü mü yaptım bende bilmiyorum. İlk önce bi sapıttı, klavye tuşları basmadı, mouse garip tepkiler verdi. Pc kapatıp açtım düzeldi. Neyi değiştirdi tam olarak bu firmware güncellemeleri onu da anlamadım.
Kendi sitesinden neden vermiyor Darmoshark bu güncellemeleri? Aldığıma pişman olduğum ürünlerden biri oldu, böyle saçma yazılım desteği mi olur ya? Kendimiz Youtube videosu altından linke giriyoruz. Kendi driverı var içinde hiçbir şey yok firmwareye dair...
Kendi sitesinde var hocam driver ve firmware.

http://www.darmoshark.cn/qudongxiazai/48.html Driver
http://www.darmoshark.cn/jishuzhichi/57.html Firmware

enthy7

80+
Hocam indirdim.
1699526725124.png

tıklayınca böyle bir hata alıyorum. Sebebi nedir?

enthy7

80+

aeste123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
eray fidan
M3 4K'ım geldi. işyerinde açtım taktım bi çalışıyor fakat dongle 'nın içerisinden boncuk gibi bişeyin sesi geliyor sallayınca, acaba hasarlı mal mı geldi bana sıkıntı çıkar mı ileride?

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
Benimkinin tekerleğinde çift tıklama var.

Serhat45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Serhat
Arkadaşlar ben mw2e aldım da bunun küçük USB yi PC ye taktım kullanmaya başladım direk de bunun başka olayı yok mu

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,208
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
M3 4K'ım geldi. işyerinde açtım taktım bi çalışıyor fakat dongle 'nın içerisinden boncuk gibi bişeyin sesi geliyor sallayınca, acaba hasarlı mal mı geldi bana sıkıntı çıkar mı ileride?
plastik çapağıdır sıkıntı olmaz

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
Uygulamasının link var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
94