Neler Yeni

🔥İndirim 🔥ALMAYANI DÖVÜYORLAR CONNECTGAME EFSANE İNDİRİMLER🔥

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,048
İsim
Kerem Çavuş
Hocam rgb ışıkları yanıyor mu.bendekiler yanmıyor.kimse cevap vermedi

Dpi değiştirme tuşuna basınca scrolldeki RGB yanıyor. Arkada RGB var mı bilmiyorum ama var gibi gözüküyor. Onu nasıl yakıyoruz bir fikrim yok.

Bilmiyordum, teşekkür ederim.
bende m3 4k var kablosuz olduğu için şarj uzun gitsin diye rgb ışık kapalı geliyo driverdan açılıyodur muhtemelen onun da

celikyay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Celikyay
@celikyay @ijustfaruk Üründe sorun yok. M800 Pro'nun PAW3370 sürümünde RGB var, PAW3395 sürümünde RGB yokkaç gündür bunun cevabını arıyorum.firmayla defalarca iletişime geçtim kimse bilip cevaplamadı.arıza var diye ürünü geri gönderdik.gelçi kutusu açılmış hasar almıştı.skatezlerde düzenli yapıştırılmamıştı.

@celikyay @ijustfaruk Üründe sorun yok. M800 Pro'nun PAW3370 sürümünde RGB var, PAW3395 sürümünde RGB yok.
kaç gündür bunun cevabını arıyorum.firmayla defalarca iletişime geçtim kimse bilip cevaplamadı.firmada cevap veremedi bu duruma.arıza var diye ürünü geri gönderdik.gelçi kutusu açılmış hasar almıştı.skatezlerde düzenli yapıştırılmamıştı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende m3 4k var kablosuz olduğu için şarj uzun gitsin diye rgb ışık kapalı geliyo driverdan açılıyodur muhtemelen onun da
Hayır programını kurdum.rgb açma kapama seçeneği yok.sadecw scrolda ışık var oda sabit yanmıyor.dpi tuşuna basınca 1 saniye kadsr yanıyor kapanıyor

Hayır programını kurdum.rgb açma kapama seçeneği yok.sadecw scrolda ışık var oda sabit yanmıyor.dpi tuşuna basınca 1 saniye kadsr yanıyor kapanıyor

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Eagle
Sizce xm2 alayımmı mouse ihtiyacım var
Daha iyisi varmı
Conncet game den alayımmı

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Ertuğrul
Merhabalar M3 4k aldım ne yapmam gerekiyor sürücü vb. Bulamadim

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Eagle
Selam bana bi klavye önerir misiniz? kablosuz olsun ama oyunun ortasında filan şarjı bittiğinde kablosunu takip oyuna devam edeyim hem şarj olsun hem görevini yapsın mekanik olursa iyi olur hele şu sessiz red switchlerden fln

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
kaç gündür bunun cevabını arıyorum.firmayla defalarca iletişime geçtim kimse bilip cevaplamadı.firmada cevap veremedi bu duruma.arıza var diye ürünü geri gönderdik.gelçi kutusu açılmış hasar almıştı.skatezlerde düzenli yapıştırılmamıştı.

Ben didik didik inceledim kasada ufak bi orantısızlık var ama yenilenmiş ürün gibi durmuyor tertemizdi 2. görselde logonun boya olduğu ışık geçirmeyeceği belliydi zaten

@celikyay @ijustfaruk Üründe sorun yok. M800 Pro'nun PAW3370 sürümünde RGB var, PAW3395 sürümünde RGB yok.
Bizim sensör daha iyi değil mi hocam?

Ekler

• IMG_20231108_235051.jpg
    3 MB · Hit: 60
  • IMG_20231108_235159.jpg
    IMG_20231108_235159.jpg
    2 MB · Hit: 71
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
eren tunçay

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Ertuğrul
Buradaki USB çıkmadı benim nereden çıkıyor USB bağlantı ?

Ekler

• Screenshot_2023-11-09-06-42-48-619_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-11-09-06-42-48-619_com.miui.gallery.jpg
    798.4 KB · Hit: 96

Peak2Core

80+
Akşam mousepad denedim. Tam bana göreymiş meğer. Akıyor akıyor yahu. CS2, PUBG oynuyorum ağırlıklı olarak. İlaç gibi geldi valla. Parasını sonuna kadar hakeden bir ürün.

Top Bottom