Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Pulsar X2 1799 TL, XM2WE 1699 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emir
Bu markalar genelde belirli ürün bandı için üretim yapar, çoğu çevre birimleri üzerine yoğunlaşır. Güncel iç donanımları ergonomik tasarım(shape) ile birleştirirler. Ayrıca adını saydığınız diğer markalara göre ürünlerini daha rekabetçi fiyatla satışa sundukları için F/P oranı bahsettiğiniz markalara göre daha yüksektir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pulsar'ın görünüşü benim de daha çok hoşuma gidiyor fakat başka forumlarda XM2WE X2'ye kıyasla daha çok övülmüş.
Bende bu tür garip markaları bilmiyorum
razer deathadder V3 pro yada g pro superlight kalitesine yaklaşık onlara kıyasla daha ucuz olan mouse var mı ? Bu markalarda

razer deathadder V3 pro yada g pro superlight kalitesine yaklaşık onlara kıyasla daha ucuz olan mouse var mı ? Bu markalarda
Basitçe şöyle anlatayım, son teknoloji sensörleri kullanıp kaliteli iş çıkarıyorlar ve 50gr ağırlık civarında fareler üretiyorlar. 1000,2000,4000Hz gibi yüksek raporlama hızı sunuyorlar. 50 60G hızlanma 500 600ips tarama hızlarına çıkıyorlar. MCU tercihleri çoğunda ortalama ve ortalama üstü oluyor. Bu değerleri sağlarken 50$ bandının altında satış yaptıkları için o bilindik markaların 150$lık farelerinden haliyle daha çok tercih ediliyorlar. Daha bilindik hale gelecekler yakın tarihlerde...

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Bu garip markalar çok fazlalaştı ve hiç birini tanımıyorum, sürekli de övülüyorlar. Övülme sebepleri neler? Yeni donanımları daha çabuk kullanmaları mı? Mesela Steelseries, Logitech, Corsair, Hyperx, Asus, Razer vb. yılların markaları değil de neden bu markalar bu kadar ön planda? Detaylı şekilde anlatacak birileri olursa memnun olurum.
Yapı kalitesi olarak aynı hatta daha kaliteli olmaları, çok daha hafif olmaları, özelliklerinin daha iyi olması, ucuz olması gibi sebepler övülmesi için yeter de artar ayrıca yılların markaları yerinde sayarken bu markalar ezberleri yıkıp aramıza katıldı bu markaları ilk kez duymanın sebebi de muhtemelen ülkemiz de çok az olması ve yeni gelmesi çünkü yurtdışında bizim ülkede ki gibi 4-5 k fiyata logitech, asus ya da corsair tarzı mouse almıyor kimse

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
G pro klonu birçok mouse var yarı fiyatına satılan. Bu konudaki mauselerin tasarımı biraz daha farklı. G pro'nun en yüksek olduğu kısım ortalardayken bu modellerin arkaya yakın. Bu yüzden avuç içine daha rahat oturuyor.

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Onur Rıdvan Kaya
Pulsar x2 alsam ve double clicking gibi bi sorun çıksa Connect game arkasında duracak bir firma mı? Veya pulsarin teknik servisi var mıdır Türkiye’de

elfun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Bulut
X2v2 nin Amazon yorumlarinda bile şöyle bişi okumuştum: "amazon musteri temsilcisi pulsara, pulsar ise amazona yonlendiriyor urun sorunlari icin" 😬😬

pxnouma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Numan Ceylan
Markalar garip değil, senin markaları bilmemen garip. A101 ve migrosta raflarda satılmadığı için Amerika bizden önde bu konuda.
Bu fareler sektörün japonları gibi. Malzeme kalitesi en iyi sınıf, bırak sensörü, o sensörü kontrol eden çip bile en iyi silikondan.
Hal böyle olunca gurmelerin tercihi bu yönde.
Küçük markalar klavye, mousepad ve fare sektörünü eline almış durumda.
Gelecekte monitör ve donanım birimleri kalıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emir
G pro klonu birçok mouse var yarı fiyatına satılan. Bu konudaki mauselerin tasarımı biraz daha farklı. G pro'nun en yüksek olduğu kısım ortalardayken bu modellerin arkaya yakın. Bu yüzden avuç içine daha rahat oturuyor.
Yani aynı özellikte sadece dış görünüşü mu değişik

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,792
Üyeler
143,019
Son üye
farslab
Top Bottom