Neler Yeni

Çözüldü✓ R5 5600g + gt 1030 birlikte kullanımı

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
Bu yükseltmeyi yaparsanız elinize ilerde para geçerse ekran kartını da güncellersiniz. Psunuz da kaç w bilmiyorum ama onu da göz önünde bulundurun mutlaka
Şuanda kullanmakta olduğum psu 600 w hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam maximum bi rtx 2060 a 4k verilir öncelikle sıkıntılılar 2k dan başliyor 2.5 2.7 de son sonrasi 3.5k ya kadar 1 ay 2 ay miningli vs kalan kisimda temizle max 1ay mining kismi
Mining yapılma süresine göre alınıp alınmayacağı değişir mi diyorsunuz hocam

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes

egebaranakk0

80+ Silver
Şuanda kullanmakta olduğum psu 600 w hocam

Mining yapılma süresine göre alınıp alınmayacağı değişir mi diyorsunuz hocam
Tabikide simdi 1 ay yapilmiş bi kondisyonda olan kartla 3-4 ay boyunca yapilmiş bir değil şunuda belirtiyim miningli kart alinabilir 5-6 ay a kadar okey ancak sonrasi siyah ekran yedirtir

Batu_han

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Batuhan
Tamamdır hocam dediğim gibi sizin için en mantıklısı bence elinizdeki bu parayla i3 12100f + h610 anakart + ram yükseltmesi. Elinizdeki ekran kartları ne kadar eder bilmiyorum ama onları satıp üstüne de biraz ekleyebildiğiniz zaman rx 6600 gibi bir kart almanız.

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
Tamamdır hocam dediğim gibi sizin için en mantıklısı bence elinizdeki bu parayla i3 12100f + h610 anakart + ram yükseltmesi. Elinizdeki ekran kartları ne kadar eder bilmiyorum ama onları satıp üstüne de biraz ekleyebildiğiniz zaman rx 6600 gibi bir kart almanız.
Sizde mi 2. El önerirsiniz hocam

Bul hocam psu çok önemli uyduruk bi markaysa patlarsin örnek frisby - hiper zoe
Yarın bakıp geri dönüş sağlayacağım hocam

Tabikide simdi 1 ay yapilmiş bi kondisyonda olan kartla 3-4 ay boyunca yapilmiş bir değil şunuda belirtiyim miningli kart alinabilir 5-6 ay a kadar okey ancak sonrasi siyah ekran yedirtir
Yardımınız için teşekkürler hocam

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
R5 5500 mantıksız bir seçim aynı paraya i3 12100f varken 12100f alınmalı.
O işler öyle olmuyor işte hocam. Anakart değişmeli. Değişirsede ekran kartına bütçe kalmaz.

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes

Batu_han

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Batuhan
Sizde mi 2. El önerirsiniz hocam
O zamanki bütçenizle alakalı hocam şu an en f/p kartlardan biri rx 6600 bütçeniz yeterse 0 yetmezse 2. el bütçenize bağlı olarak yani. Bir de arkadaşa katılıyorum psu önemli mutlaka güvenilir bir güç kaynağınız olsun. Gerekirse diğer parçalardan kısın ama psu yükseltmesi yapabiliyorsanız yapın.

O işler öyle olmuyor işte hocam. Anakart değişmeli. Değişirsede ekran kartına bütçe kalmaz.
Hocam arkadaşın elinde AM4 anakart yok ki

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
O zamanki bütçenizle alakalı hocam şu an en f/p kartlardan biri rx 6600 bütçeniz yeterse 0 yetmezse 2. el bütçenize bağlı olarak yani. Bir de arkadaşa katılıyorum psu önemli mutlaka güvenilir bir güç kaynağınız olsun. Gerekirse diğer parçalardan kısın ama psu yükseltmesi yapabiliyorsanız yapın.

Psu yükseltmesi dediğiniz marka kötü ise mi yoksa 600 değilde 700 800 gibi mi hani

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA

Nasıl yani. Elinde Am3 yada intel bir anakartmı var?

Top Bottom