Neler Yeni

Çözüldü✓ Ram'i geri almalımıyım?

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Yunus
hocam adam şimdi geri döndü ve dedi ki "haklısınız 3 günlük test etmem gereken sürede test etmedim benim hatam eğer onay için acele etmeseydim şimdi bu konuşma olmayacaktı" dedi ve olay bitti sanırım yardım için teşekkürler hepinize.

emiliano

80+ Bronze
Dostlar sarı site üzerinden param güvende ile bir ram satışı yaptım.

Ürünü kargoladıktan 3 gün sonra kargo adamın eline ulaştı.RAM adama ulaşınca kendisinden ürünü bir an önce onaylamasını rica ettim.1 gün sonra şahıs bana "hocam ürünü makineye taktım çalışıyor teşekkürler." diyerek dönüş yaptı ve ödemeyi onayladı.Para hesabıma geçtikten 1 gün sonra ise kişi tekrar bana mesaj yazdı ve RAM'in bozuk olduğunu bilgisayarının siyah ekrana düştüğünü söyledi.Kendisine sağlam ram gönderdiğimi söyledim ve bana farklı makineye takıp deneyeceğini söyledi.Yaklaşık 4-5 gün sonra tekrar mesaj atarak RAM'i farklı bilgisayarlara takarak test ettiğini ve mavi ekrana düştüğünü söyledi.

Hocam sizce bu kişiyi engellemelimiyim.Sonuçta test ettiğini söyleyerek ürünü sarı site üzerinden onayladı.Bu durumda haklı olan kim? RAM'i geri almak zorunda mıyım.
dolandırıcı kanka engelle

Top Bottom