Neler Yeni

Rampage drop plus alınır mı?

Erol Aksu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Erol Aksu
Drop Plus kullanıyorum. Terleme yapıyor diyorlardı saatlerce kullandığım oldu daha terlemedim :)

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Hs35 drop plus'a göre düşük bir kulaklık. Donanım mı seçersin terlememeyi mi?
ben oyuncu olmadığım için kaliteli markanın giriş seviyesini seçtim üzmeyeceğinden eminim. Rampage de iyi marka ama insan yine de kaliteli olsun 7.1 olmasın diyor. Ve ben en az 5 saatimi pc başında geçiriyorum terletmemesi benim için önemli. Arada cs oynarım o da yetiyor.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,706
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
ben oyuncu olmadığım için kaliteli markanın giriş seviyesini seçtim üzmeyeceğinden eminim. Rampage de iyi marka ama insan yine de kaliteli olsun 7.1 olmasın diyor. Ve ben en az 5 saatimi PC başında geçiriyorum terletmemesi benim için önemli. Arada cs oynarım o da yetiyor.
7.1 olması önemli değil zaten ben de kullanmıyorum genel olarak daha iyi bir kulaklık

Burhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Burhan Yılmaz
Hehehe tam adamını buldun. Kesinlikle alınır. Kendim de kullanıyorum ve incelemeleri aşağıya bırakıyorum
Benim incelemem:
İkinci incelemem:
i

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,506
İsim
Mertcan Uysal
Alınır.

Burhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Burhan Yılmaz
7.1 olması önemli değil zaten ben de kullanmıyorum genel olarak daha iyi bir kulaklık
2 tane kablosu var sanırım sadece usb olanı kullanırsak çalışıyor mu yoksa hem usb hem jack girişini mi takmalıyız jak girşimin içinde kırıp parça var o yüzden soruyorum

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,706
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
2 tane kablosu var sanırım sadece usb olanı kullanırsak çalışıyor mu yoksa hem usb hem jack girişini mi takmalıyız jak girşimin içinde kırıp parça var o yüzden soruyorum
İstediğini takıyorsun. Bir tanesi yeterli :)

zehnmzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay Altıok
İstediğini takıyorsun. Bir tanesi yeterli :)
Hocam az önce kulaklığın siparişini verdim ama aklıma bir şey takıldı. Diyelim ki type-c kablosu bozulmaya basladı herhangi bir type c kabloyla kulaklığı kullanabiliyor muyuz ? Hiç denediniz mi merak ettim.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,706
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Hocam az önce kulaklığın siparişini verdim ama aklıma bir şey takıldı. Diyelim ki type-c kablosu bozulmaya basladı herhangi bir type c kabloyla kulaklığı kullanabiliyor muyuz ? Hiç denediniz mi merak ettim.
Kablo girişe sığarsa çalışır hocam. Aynı kalite olur mu bilmiyorum, denemedim ama çalışıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,076
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom