Neler Yeni

Öneri Rampage Gaming Laptop Çıkarıyor!

Laptop Nasıl Sizce?

• Oy kullanan toplam üye
    119

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,523
İsim
Taha yücel
Rampage gaming laptop çıkarıyor bildiğiniz üzere everest çıkartmıştı ama insanlarda adı everest olduğu için bir algı olmuştu rampage markasıda kendine gaming bir laptop çıkartıyor bu ürünü rampage üretmiyecek rampage sadece tasarım ve özelliklerini belirledi çoğu firma gibi bu ürünü büyük ihtimal clevo firması üreticek korkmanıza gerek yok bu firma dünyaca ünlü laptop üreten bir firma monster casper hp aorus alinware everest gibi daha bir sürü firmaya laptop üreten yada üretmiş bir firma gayet iyi bir firma olduğunu söyliyebilirim yani içiniz rahat etsin fiyat ve özellikleri ne olur bilmiyorum ama öğrenirsem buraya eklerim.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Laptop'u daha videolu bir şekilde görmek istiyorsanız bu videoya bakabilirsiniz videoda rampage laptop görünüyor
hangi video

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,017
İsim
Şahin Şahin

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
çöb (!)

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,017
İsim
Şahin Şahin
Rampeçden daha iyi markamı var piyasanın kıralı! Bize bomba hediye ediyor rampeç başkası yapmıyor rampeç kıraldırrrr!!
Şakadır ciddiye alan olmaz umarım :d
Rgb Klavye Var +100 fps yani

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,887
İsim
Barış Karalı
Rampage denilen firma çinden, ordan burdan ürünleri alıp logosunu basan bir aracı firmadıdır.Tamam fp olarak klavye vs alınır ama asla güvenim üst seviyede para verilmez.

COB!N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Halil Çoban
Discord
*COB!N* / Halil#5144
Rampage denilen firma çinden, ordan burdan ürünleri alıp logosunu basan bir aracı firmadıdır.Tamam fp olarak klavye vs alınır ama asla güvenim üst seviyede para verilmez.
Kardaşim Rampage Çalmıyor Senin Beynin Çalınmış Bence Bilip Bilmeden İftira ATMA

BoraYücel

80+ Bronze
Rampage gaming laptop çıkarıyor bildiğiniz üzere everest çıkartmıştı ama insanlarda adı everest olduğu için bir algı olmuştu rampage markasıda kendine gaming bir laptop çıkartıyor bu ürünü rampage üretmiyecek rampage sadece tasarım ve özelliklerini belirledi çoğu firma gibi bu ürünü büyük ihtimal clevo firması üreticek korkmanıza gerek yok bu firma dünyaca ünlü laptop üreten bir firma monster casper hp aorus alinware everest gibi daha bir sürü firmaya laptop üreten yada üretmiş bir firma gayet iyi bir firma olduğunu söyliyebilirim yani içiniz rahat etsin fiyat ve özellikleri ne olur bilmiyorum ama öğrenirsem buraya eklerim.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Laptop'u daha videolu bir şekilde görmek istiyorsanız bu videoya bakabilirsiniz videoda rampage laptop görünüyor
Vy cağına

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,017
İsim
Şahin Şahin
Çoğu firma zaten böyle yapıyor hp aorus lenovo monster casper daha sayamayacağım bir sürü firma önemli olan fiyat özellik ve teknik destektir bence aslında bu tam olarak marka basma değilde oem üretim dediğimiz durum var örneğin ben clevo firmasına gidiyorum ben bu kasada şu özellikleri istiyorum diyoruz onlarda üretiyor

Sternog

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,982
İsim
Orçun Kaynar
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Gta açıyo mu (!)

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,017
İsim
Şahin Şahin
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular