Neler Yeni

🔥İndirim Rampage Itopya Siyah Gaming RGB Kulaklık Standı 149 TL

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,115
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Güzel fiyat arkadaşlar alın derim. USB portlu şık bir ürün, 150 lira verilir. Bende Guard modeli var, gerçekten işimi görüyor.

Oddo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Osman delil
İlgilendiği Kategoriler
HARDWARE
fiyat uygun ama ne yazık ki bu stand tasarımlarını yapan arkadaşlar KABLOLU KULAKLIK kullanmıyor. jack kısmına çarpan tasarımıyla ilerleyen zamanda jack arızasına sebep oluyor. ayrıca bunda var mı bilmiyorum ama bir önceki tasarımın üst tarafını sivri plastikten yapmışlardı, pro x gibi üst tarafı sünger ve/veya deri olan kulaklıkları aşındırıyor hatta kesebiliyor ( uzun süreli kullanımlarda)

Dolayısıyla @rampage, daha yüksek ve daha smooth tasarımlar getirirseniz daha kullanışlı olur. tşk :)

Atakankrn

80+
fiyat uygun ama ne yazık ki bu stand tasarımlarını yapan arkadaşlar KABLOLU KULAKLIK kullanmıyor. jack kısmına çarpan tasarımıyla ilerleyen zamanda jack arızasına sebep oluyor. ayrıca bunda var mı bilmiyorum ama bir önceki tasarımın üst tarafını sivri plastikten yapmışlardı, pro x gibi üst tarafı sünger ve/veya deri olan kulaklıkları aşındırıyor hatta kesebiliyor ( uzun süreli kullanımlarda)

Dolayısıyla @rampage, daha yüksek ve daha smooth tasarımlar getirirseniz daha kullanışlı olur. tşk :)
Ciddi misin :( ben de pro x almıştım tam aşındırır mı cidden

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Bu tek bu marka özelinde değil genel olarak böyle bir problem var, yerden yeterince yükselmiyor standlar sanki hepsi kablosuzlar için yapılmış gibi. Yüksekliği fazla olan fazla bir seçenek yok onlarında fiyatları mağlum ya onlardan alacaksınız ya da elle yaptıracaksınız.

Jack kısmı siz kulağınızdayken ne kadar esniyorsa ondan fazlasının esnemesine izin vermeyin, gerekiyorsa altında kablo kalsın standın orayı büktürmediğiniz sürece bir problem olmaz.

• Beğen
Reaksiyonlar: Oddo

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yiğitcan Erman
Fena olmadı bu paraya güzel ağırda baya , boş hissettirmiyor ürün.

Ekler

• b78c2cd1-f4e3-4958-9c1a-eaa27cfa40b5.jpg
    b78c2cd1-f4e3-4958-9c1a-eaa27cfa40b5.jpg
    87.5 KB · Hit: 130
  • ca282336-87c4-4ee4-bd2d-9e6ef4b2ea9a.jpg
    ca282336-87c4-4ee4-bd2d-9e6ef4b2ea9a.jpg
    123.2 KB · Hit: 129

Atakankrn

80+
Bu tek bu marka özelinde değil genel olarak böyle bir problem var, yerden yeterince yükselmiyor standlar sanki hepsi kablosuzlar için yapılmış gibi. Yüksekliği fazla olan fazla bir seçenek yok onlarında fiyatları mağlum ya onlardan alacaksınız ya da elle yaptıracaksınız.

Jack kısmı siz kulağınızdayken ne kadar esniyorsa ondan fazlasının esnemesine izin vermeyin, gerekiyorsa altında kablo kalsın standın orayı büktürmediğiniz sürece bir problem olmaz.
Kulaklığın jack kısmı mı bükülüyor? Ben dikkat etmedim ama

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Büyük kulaklıklarda gergin kalıp bükülmesine neden oluyor, genelde hepsinde oluyor bu yeterli yüksekliği olmadığı zaman.

Oddo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Osman delil
İlgilendiği Kategoriler
HARDWARE
Ciddi misin :( ben de pro x almıştım tam aşındırır mı cidden

Fena olmadı bu paraya güzel ağırda baya , boş hissettirmiyor ürün.
@JrBronz3 'ün görselindeki yine iyi duruyor. hemen hemen tüm standlarda az çok mevcut durum. ama şimdi 150 liraya başka rgb bir stand da bulunur mu? sanmıyorum. hele ki MARKAysa.

Alan diğer arkadaşlar (kablolu kulaklılar ile kullananlar) resim atarsa görmek isterim

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
LuciFeriaNx
Şu indirim konularıyla anlık gaza gelip boşa para harcıyorum hep. Güzel ve uygun fiyat ancak ne kadar gereklidir kulaklık standı tartışılır. Bu sefer kendimi tutup satın almadım. Alacak arkadaşlar da para harcamadan önce tekrar düşünsünler ''Bu ürüne gerçekten ihtiyacım var mı?'' diye bence.​

HAWKARD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Tolga
Şu indirim konularıyla anlık gaza gelip boşa para harcıyorum hep. Güzel ve uygun fiyat ancak ne kadar gereklidir kulaklık standı tartışılır. Bu sefer kendimi tutup satın almadım. Alacak arkadaşlar da para harcamadan önce tekrar düşünsünler ''Bu ürüne gerçekten ihtiyacım var mı?'' diye bence.​
Ben hala zor tutuyorum.

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Eren Ayaz
image.jpg

Ürün geldi güzel fakat üzerinde direk İtopya yazması bi tık kötü olmuş bence

me1ster

80+ Bronze